SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

delka_27 dziennik treningowy / redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 615
Jak bedziesz gotowa przeprowadzic na sobie doswiadczenie zywieniowe w temacie pryszczy to daj znac /

To brzmi jak wyzwanie :) zaczyna mnie to kręcić. Poczekam do środy, zobacze co powie ginek-endykr i wtedy jak coś to wystartujemy.

Zmieniony przez - delka_27 w dniu 2011-01-28 07:19:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 615
miska czysta:



dziś dzień bez treningu


Tak się zastanawiam jakie jest wasza wiedza i zdanie na sprawę poziomu cukru w organizmie. Chodzi mi dokładnie o częste spadki cukru(co na szczęście dzięki 1700 kcal wyeliminowałam) a także mhy codziennie po obiedzie czuje niedosyt wewnętrzny, coś jakby składniki dostarczone przez posiłek rozchodziły się w moim organizmie w prędkości ślimaczej. Dopiero po jakiejś godzinie czuję ten "wewnętrzny spokój".
To nie jest cukrzyca, robiłam badania na czczo i wychodzą ok. Problem jest tylko wtedy kiedy przerwa między posiłkami jest powyżej 3 godz lub mniej w zależności od spożytego posiłku.

Moi rodzice też mają ten problem więc to chyba genetyka, babcia z powodów powikłań cukrzycowych.

Lekarz powiedział, że ten typ tak ma i muszę pilnować regularności posiłków. Tylko jeszcze nie wiem jak poradzić sobie z tym niepokojem poobiednim.Jakieś sugestie??

Zmieniony przez - delka_27 w dniu 2011-01-28 18:51:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Powiem ci jak ja mam, sa dni kiedy nie ma problemu ze nie zjem posiłku, sa dni ze moge z tego powodu zemdleć i dotyczy to głownie śniadania.
Generalnie zjedzenia na czczo cukrów prostych powoduje u mnie omdlenia.
Zawsze bylam podkładaczem, i tak mi najlepiej odpowiada jem często ale mniej , ty tez musisz znaleźć swoj sposób jedzenia i swoja dietę

Tak jak lekarz mówił to sprawa indywidualna, dlaczego sa takie typy dlaczego inne oni sami nie wiedza, wieksza ilość tłuszczu, kontrola jakości węglowodanów jest jedyna alternatywa dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj suplementacji tryptofanem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 615
dziś bez BTW bo jest mi nieznany. Byłam na snowboardzie w Czechach, jedzonko czekało gotowe w aucie ale niestety zatrzasnęły się kluczyki w aucie i przez pare godzin nie miałam dostępu do wałówy. Zmuszona byłam dogrzewać się czymś co nazywało się gulasz i rosołem. Myślę, że znowu nie przekroczyłam 1500 kcal więc jutro biorę się za porządne menu 1700 kcal. Nie ma że boli

A co do tego tryptofanu. Mogę prosić o dłuższe rozwinięcie się, bo troszkę nie rozumiem potrzeby jego stosowania. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 615
poniedziałek dzień mierzenia :

Waga :65,4 / 65,9 /65,9
Wzrost :165
Obwód w biuście :95 / 96 +1 /96 0
Obwód pod biustem :79 / 80 +1 83 +3
Obwód talii w najwęższym miejscu :76 / 77 +1 /75,5 -1,5
Obwód na wysokości pępka :87 / 86 -1 /85,5 -0.5
Obwód bioder :97,5 /98 +0,5 /97 -1
Obwód uda:57,5 /58 +0,5 /57 -1
Obwód łydki:34,5/35 +0,5 /35,5 0

I co Wy dziewczyny na to?? czy to są wystarczające różnice?? coś zmieniamy czy dalej 1500/1700?? i trening 3 razy +15 min aero??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mi tam sie podoba, bardzo duze zmiany w udach, pasie , biodrach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 615
mam nadzieje, że kolejny tydzień ukończe z podobnymi wynikami ;) jak nie lepszymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spadki konkretne Gratulacje

......

Witamy w Dziennikach Przeniesienie tutaj traktuj jak awans


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-01-31 11:38:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 615
Dziewuszki a co z treningiem?? jakieś zmiany??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tkanka Tlyszczowa

Następny temat

FBW na poczatek (2 priorytety) do Oceny.

WHEY premium