SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

delka_27 dziennik treningowy / redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Pierwszy raz dziś wyciskalam sztangę hie hie a mianowicie z tak wspaniałym rezultatem 10x20kg i 10x25 kg

Tak potwierdzam,choc malo wycickam(jeszcze)ale 25kg to juz konkretnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 615
ale urosłam :) dzięki za to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 615


dzisiejsza miseczka. I porcja codziennych pytań??

-dziś na kolacyjkę zrobię sobie serniczek z kuchnia.sfd, czy raz na jakiś czas np.1 na tydz mogę sobie pozwolić na niego?? często czytam, że ser biały nie jest dla niektórych osób wskazany.

-jak to jest z zupami na kuraku??właśnie wstawiłam rosół i chciałabym się dowiedzieć czy jutro z rana mogę do pracy zabrać same mięcho czy wodiczkę też?? lubię zupy i byłoby to kolejne urozmaicenie dla mnie, coś wodnistego.

Miłego wieczorka, jutro już czwartek :)jak będę miała jutro pomoc osobistą na siłce to pomocuję się ze sztangą znowu. Spodobało mi się, szczególnie po info , że poszło mi nieźle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 615
a chodzi mi o zupki niezabielane śmietaną (ew.jogurtem) i bez zasmażki, mąki itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Edytuj posty - służy do tego karteczka z ołówkiem.

Jeśli nie masz problemu z tolerancją nabiału, możesz jeść. Zupy są ok ja sobie właśnie gotuję

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 615


to moja dzisiejsza miska + baton własnej roboty proteinowy, o którym pisałam wcześniej.

Łączne wartości to kcal 1689 B 138 T 64 W 142.

Ciut za malutko węgli. No i chyba zaczynam przesadzać z kurakiem. Jeszcze zostało mi na jutro a w sobotę machnę tuńczyka.

Zakochałam się w placuszkach owsianych z jabłkiem. Wstaje nawet troszkę wcześniej rano, żeby zabrać sobie je świeżutkie do pracy i wciągnąć prawie zaraz po dotarciu na miejsce.

Dziś był trening obwodowy :3 serie po 16-16-16(8)

1.wspięcia na palce stojąc
2.prostowanie nóg na maszynie siedząc 15-20-25 kg
3.zginanie nóg na maszynie leżąc 10-15-15 kg
4.wypychanie nóg na maszynie siedząc 40-50-60kg
5.przywodzenie nóg na maszynie siedząc 15-20-25kg
6.ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem 15-20-25kg
8.uginanie przedramion z ciężarkami 3-4-5
9.uginanie (przyciąganie) rąk do klatki piersiowej na maszynie 15-20-25ckg
10.rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej 4-5-7kg
11.unoszenie ciężaru poprzez prostowanie ramion na na maszynie 10-15-20
12.spinanie brzucha na maszynie
13.skręty tułowia z piłką 3kg i tylko 50 powtórzeń.

Sztanga 12x10kg, 12x25kg,10(7 z niewielką pomocą)x30kg

Jestem nawet zadowolona z dzisiejszych wyników. Choć trening zaliczyłabym do średnio udanych z powodu tłumów na siłowni. Tego chyba nikt nie lubi.

Nie mogę się doczekać poniedziałkowego mierzenia. Mam nadzieje, że będą pozytywne wyniki. Ciekawa jestem jak mi zalecicie działać przez kolejny tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Jedz wszystkie miesa: wolowine,wieprzowine, podroby, wiecej ryb

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 615


no i piąteczek za nami. Dziś dzień troszkę wyskoczył mi spod kontroli i z przyczyn ode mnie niezależnych zjadłam tylko 4 posiłki ale nie zawaliłam BTW :)

A jestem ciekawa jakie jest Wasze zdanie na temat tatara? Nie wiedziałam jak go ugryźć, nigdzie nie mogę znaleźć wartości tatara wieprzowego. Był chudziutki :) Pewnie znajdą się przeciwniczki jedzenia surowego miecha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Tatar dobra rzecz, ale raczej wołowy, bo surowa wieprzowina, to raczej nie

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no wlasnie z ta wieprzowina w sumie niepopularne jedzenie z niej tatara jednak jemy metke ktora tez jest z surowego miesa. Nie mowiac o suszonych szynkach, kielbasach itd..

szukalam cos o surowych miesach i potrawach z nich, najczesciaj sa to wolowina i jagniecina, wieprzowine sie nei jada, pewnie ze wzgledu na to czesto zakarzone mieso.
Stad zreszta zakaz muzlumanow, ale teraz gdy jest ono badane.... sama nie wiem, jednak lepiej trzymac sie standardów czyli wolowina upieczona, gotowana..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tkanka Tlyszczowa

Następny temat

FBW na poczatek (2 priorytety) do Oceny.

WHEY premium