SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

debiuty 2010 fotki do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 159
ile lat masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
wygladasz zarabiscie. ale pamietaj ze to w okresie przed startowym naprawde sie okaze na ile masz szanse. jesli bedzie Cie prowadzil ktos ogarniety i uda ci sie trawic juz przy pierwszych zawodach z forma to szanse mozesz miec. gorzej jak by cos nie przypasilo i bys byl zabardzo zalany albo zbyt plaski ... bo bywa i tak. tak czy siak powodzenia i zdrowia

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1255
Za***ista Sylwetka ;)
SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
Góra konkretna,pozy z tyłka ale jeszcze masz czas by to dopracować.No i by Cie stres przed samymi zawodami nie przeżarł z miesni to będzie git.

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
podaj plan lub zestaw na triceps ;)

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 277
niestety nie bardzo mam czas na zorbienie fotek, cos mi sie ostatno wszystko wali na glowe, jestem ostro zalatany, jak znajde chwile cos cykne no i jeszcze musze jakis aparacik skombinowac chyba ze telefonem, tylko moim nie bardzo bo ma tylko 2mpx

Ktos pytal o wiek - mam 24 lata

Kierowac mna niestety nie ma kto, od samego poczatku sam soba kieruje, moze i jest to jakis powod do dumy, ze bez niczyjej pomocy udalo mi sie dojsc do czegos takiego, ale zawsze trening pod okiem jakiegos profesjonalisty wiele by mnie jeszcze nauczyl :)

trening na triceps - w zasadzie nie robie nic nadzwyczajnego 3-4 cwiczenia, po 4 serie w miare wysoka intensywnosc i co najwazniejsze prawidlowo trzeba wykonywac owe cwiczenia przynajmiej w 3 pierwszych seriach ostatnio moze byc troche oszukana jezeli ktos chce aby weszlo mu tez troche sily :)

Zmieniony przez - zawadek w dniu 2010-02-28 17:03:36

zawadek || www.myczkins.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14298
Najlepsze barki i triceps

trzeba j**ać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 277
mam pytanie do kogos bardziej zorientowanego w temacie ... wiem ze bede musial zrbic badania lekarskie. Czy moge je zrobic u dowolnego lekarza, czy u jakiegos specjalistyo ? wie ktos na jakiej zasadzie wygladaja te badania i ile czasu zajmuje ich zrobienie ? no i jeszcze wiadomo jaki jest koszt takich badan ? moze polecacie jakiegos lekarza ??

zawadek || www.myczkins.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1300
dobrze by były, żeby to były badania od lekarza sportowego wyrażające zdolność do udziału w tego typy zawodach sportowych, jak nie masz pod rekom lekarza stopowego niech zdolność wystawi ci lekarz rodzinny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7063
swietnie to wyglada na tych fotach;)powodzenia zatem!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemiana ze 100 na 76 kg.

Następny temat

FOTY DO OCENY

WHEY premium