SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

daze do 6packu

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47944

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Tak jak koledzy wczesniej pisali, dzieki robieniu brzuszkow nie spalisz tluszczu. Musisz biegac, dobrze sie odzywiac. I liczyc sie z tym ze tluszcz nie poleci Ci jedynie z boczkow, ale poleci tez troche z tylka etc.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522800
maciarek - "asfn ciebie bym niespytal o zdiecie twarzy, ale ladna dziewczyne w calej okazalosci bym zobaczyl" - no ja myślę, bo wtedy to już porażka na całej linii by była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 449
jestes z oslo? ja tak samo ;) nic ci sie nie stalo w trakcie tej eksplozji ? a wracajac do tematu to ladny brzuch ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1174
kuba1708 nie, nic sie nie stalo, masakra jakas, pomyslec ze ja tam tyle razy przechodze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522800
to jak będą fotki w lepszej jakości? w najbliższym czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1174
ASNF no tak, tylko najpierw trzeba cos wyrobic zeby cos wstawic
mialam tu do Was nie wpadac na tydz.ale podgladam , podgladam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522800
aha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3262
elegancko ;D tyraj dalej brzuszek : p

Nic na siłę, chyba że chodzisz na siłownię !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2961
Potwierdzam brzuszek dobry, ale jak dla mnie za chuda jesteś, ja tam bym ci radził przytyć. Co kto woli, kochanego ciała nigdy za wiele :P
Ps. Widze ze większość panów chętnie ukisiłaby korniszona z szanowną koleżanką xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7822
Sylwetkę masz bardzo podobną do mojej koleżanki. Bardzo ładny, kobiecy brzuszek, ale do 6paka jeszcze trochę. Mam kilka pytań:
- Ile razy w tyg ćwiczysz brzuch?
- Jakie to ćwiczenia? Ćwiczysz z obciążeniem?
- Jak wyglądają te twoje aeroby? Ile razy w tyg. jakie tempo itp.

Pytam bo nie widziałem tych info w temacie a przejrzałem cały - chociaż możliwe, że gdzieś je napisałaś, ale mogłem je nie znaleźć w tej fali postów koniobijców

I taka mała rada, którą znalazłem w jednym filmiku motywacyjnym: "Eat Right... Sleep Well... Train Hard!" : ) Powodzenia.

Jeżeli pomogłem to daj SOG'a :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

18 lat, na sucho do oceny

Następny temat

sylwetka do oceny

WHEY premium