SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

daze do 6packu

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47870

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1174
kasztan95 glosik za podobienstwa hehe, niezle sie usmialam

Dzieki za mile slowa, nie chcialam robic zamieszania na forum jesli o to chodzi, znalazlam to forum z celem cwiczenia razem z forum i rozwijania sie ...

Szkoda ze do mojego watku nie zawitala zadna kobieta (chyba ze cos przeoczylam) bo fajnie by bylo zobaczyc co kobieta o tym mysli..

Widzialam w galerii taka pienka dziewczyne na dole, nie pamietam dokladnie nicka, ale jest kilka tematow pode mna, duzo bylo tam pisane, szacun dla niej :P

i hola hola nie bede wstawiac poki co wiecej fot, zeby nie bylo ze jakis lans czy cos, bo to nie tak.

Zdjecia jak sie uda bede wkladac co tydzien. moze ktos zobaczy postepy, systematycznosc musi byc,
I will ... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4880
dla mnie teraz wyglada to wspaniale, a 3-cie zdjecie mega!!
Ciekaw jestem jak to bedzie z krata
powodzenia i sog:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12460
Zdjęcia wal tez w tej samej pozie i tle potem mozna podsatwic obok siebie i porownac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5731
Dla mnie super nie trzeba Ci robić 6 paka taki brzuszek jaki masz jest super poprostu super :) Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
"Szkoda ze do mojego watku nie zawitala zadna kobieta (chyba ze cos przeoczylam) bo fajnie by bylo zobaczyc co kobieta o tym mysli"

wklej foto do tematu, który Ci podałem - opinie gwarantowane
...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 7 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1174
ASNF - zrobie tak, a mozna zapodac tam linka do tego zeby nie powtarzac tych fot?

shitman_xD bez komentarza,dziwne poczucie humoru lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
SISKA1990 - tak możesz dać linka, ale wstawienie foty nie będzie dublem, bo to odrębny temat i dział

shitman_xD - właśnie o takich osobach pisałem kilka stron wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 749 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4957
konkretnie wygladasz!!!

ZA DAMSKI ... WOLNOSC NAM ZABRALI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
shitman...sog

A co do tego ze nie zagladaja tu kobiety...moglas zalozyc temat w dziale Ladies SFD. Przynajmiej doczekalabys sie jakies konretnej odpowiedzi, jasne jest to ze my faceci, gdy widzimy kobiete z plaskim brzuchem, fajnym tylkiem etc. To powiemy ze jest extra. Zaloz temat w Ladies SFD a doczekasz sie konstruktywnej kobiecej opinii

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

18 lat, na sucho do oceny

Następny temat

sylwetka do oceny

WHEY premium