SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawkowanie cell pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 160
witam. Mam Cell Pump 450g i musi mi wystarczyć na 4tygodniowy cykl. Lepiej brać 8-gramowe porcje 2razy dziennie przez cały cykl, czy może 9-10 gramowe porcje 2razy dziennie w dni treningowe i 1 porcje w dzień nietreningowy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
za krótko.kupuj druga taka samą puche i rób porządny cykl.

rano i przed treningiem po 10g.
w nt tylko rano 10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
dokup drugą 450g i zrób porządny 50dniowy cykl.. i bierz takie porcje jak zalecił producent. Cell pump działa nawet pod koniec cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3764
jak nie masz kasy rób na jednej puszcze biorąc takie same dawki codziennie, tak aby wystarczyly na zalozona ilosc dni.

albo zastanow sie nad dokupieniem mono, jeśli koniecznie chcesz brac wg zaleceń z etykiety a nie masz dużo kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 160
Może jednak i zrobie ten dłuższy cykl i dokupie jeszcze jedną puche, namówiliście mnie :) . To w takim przypadku zawsze 2 razy dziennie brać, czy w nietreningowe ograniczyć tylko do 1 porcji? (jeśli trenuje okolo 11-12 godziny to optymalnie bedzie porcje o 10 i o 18, czy może pierwszą porcje rano na pusty żołądek?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
a jak masz napisane wyżej?

a rano na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 160
Myślałem, że ten wyżej to do tej "wersji oszczędnej",przed dokupieniem 2 puszki, ale już rozumiem. Dzięki bardzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o cp

Następny temat

NITROBOLON 2 i HMB REVOLUTION

WHEY premium