SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy warto??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4249
witam
mam mozliwosc brania prywatnych lekkcji bjj , 2 razy w tygodniu po godzinie cena wynosi 410 zlotych na miesiac ( mieszkam w angli i przeliczylem funty na zlotowki , w sumie nie chodzi tutaj i pienidze ale napisalem cene )
i takie pytanie do znawcow , bo jestem pocztakujacym w bjj bo trenuje caly czas taj box, i czy te lekcje bede sie oplacily czy jak pocztakujacy powinienem uczyc sie w grupie a nie brac prywatne lekcje , i po jakim czasie moge liczyc na rezultaty
dzieki z gory za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Piotr: troche dziwna cena za te lekcje. Znaczy sie tania.
Ale do rzeczy.
prywatne lekcje sa super dla kogos kto jest nie najgorszy, powiedzmy zaawansowany bialy pas, co umie prawie tyle co niebieski, ale ma skutecznosc w kratke, lub chce przeskoczyc na wyzszy poziom eliminujac bledy. I do tego prywatne lekcje sa super. Dla lepszych zawodnikow , to nie trzebanawet wspominac, bo w sumie bez prywatnych lekcji nie poznaja zadnych bardziej zaawansowanych technik w jakims rozsadnym czasie.
Natomiast dla zupelnego leszcza prywatne lekcje sa bezsensu. Czemu? Bo i tak poznasz podstawowe techniki, ale sam na sam z tenerem ich nie wycwiczysz. Bo niby kiedy? Ani nie posprarujesz z kims kto wie duzo wiecej (bedziesz dla niego workiem treningowym), przyprowadzajac kolege, bedziecie sie kisic w swoi gronie i efekt bedzie niewiele lepszy.

Radze sprawdzic jakie sa ceny normalnych zajec BJJ w twojej okolicy i w jesli ceny sa zblizone pojsc na nie. Solidnego kulania sie z licznymi partnerami nic nie zastapi.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Pewnie,że warto
Aczkolwiek ćwiczenia w grupie też by się przydały,dzięki temu wyrobiłbyś sobie umiejętność dostosowania technik czy taktyki walki do określonego przeciwnika.

Z kolei dzięki prywatnym lekcjom trener skupi się tylko na Tobie,przez co unikniesz nabierania złych nawyków oraz będziesz się uczył dużo szybciej

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
410 zł???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4249
wiesz to jest 100 funtow na miesiac za 8 lekcji po godzinie w miesiacy wychodzi jakies 12.5 funta za lekcie godzina (przypomnie ze mieszkam w angli ) wiec nie jest dla mnie az tak duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
tak troche drogo... i jak na poczatek wydaje mi sie ,ze jednak lepiej rozpoczac w grupie...im wiecej przeciwnikow do sparingow tym lepiej, no i na pewno lepsza atmosfera jak jest wiecej ludzi na treningach, wiecej dajesz z siebie, wieksza motywacja itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
Queblo w Polsce podobna cena, 40-50zł za godzine.

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Mi sie własnie wydaje,że człowiek więcej daje z siebie,jak tylko na niego patrzą. NO i nie będzie opieprzania się

No nie wiem,gdzie w Polsce masz 40-50 złotych za lekcję,jak ja tyle płacę za miesiąc

Jesli chodzi o umiejętności,to naprawdę warto

Zmieniony przez - Saida w dniu 2008-08-22 22:45:12

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1282
Moim zdaniem zalezy, to od tego, czy chcesz trenowac przez dluzszy czas,czy tylko dodac umiejetnosci w parterze.Ale jesli Cie stac na prywatne lekcje i jestes pewien,ze Twoj(prawdopodobnie)przyszly trener dobrze Cie Poprowadzi,to stawiam na prywatne lekcje.W pozniejszym czasie,mozesz zapisac sie do klubu bjj gdzie bedziesz mial mozliwosc sparingow z roznymi zawodnikami.

"Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za to, co robimy, także za to, czego nie robimy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
Tyle płacisz za ćwiczenia w grupie. Zadzwoń do któregoś z trenerów BJJ w Szczecinie i zapytaj się ile za godzine indywidualnych zajęć biorą. Odp. wyżej.

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Aha,no to możliwe
Zgadza się wszystko,ja pisłam o cenie zajęć w grupie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Jeśli cie stać i chcesz sobie poćwiczyć parter jako uzupełnienie do stójki to to jak najbardziej fajny pomysł ,tyle tylko że i tak radziłbym ci raz na tydzień chociaż skoczyć do jakiegoś normalnego klubu BJJ i posparować

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oddychanie

Następny temat

Przypadki śmiertelne

WHEY premium