SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy kretatyna to sterydy ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
witam mam pytanie do Was, wiadomo ze suple kosztuja troche a przynajmniej 95% z nas je stosuje i moje pytanie jest nastepujace, czy w sklepach w ktorych sie zaopatrujecie macie jakies rabaty dla stalych klientow ?? czy tak skaczecie z sklepu do sklepu kupujac tam gdzie najtaniej ??

pozdrawiam

ps: sorry za nazwe tematu ale jakis mam dzis dziwny humorek

instruktor kulturystyki / trener personalny

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak 1,5kg chociaż może to było 3kg już nie pamiętam dokładnie. I był o smaku banana, którego nigdzie indziej nie widziałem, ale ta cena to na pewno nie za smak.

nic więcej do tego nie jadłem oprócz kreatyny victory. Diety nie miałem ale jadłem w c***. Przytyłem dużo ale też w pasie sporo centów przybyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2920
tak kreatyna to sterydy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 922
Najlepiej kupować raz na pare miechów 3-4 w sklepach internetowych(tam jest najtaniej). Osobiście polecam sfd.pl bo duży wybór i dobre ceny.Albo na Alledrogo.pl szukać jakiś okazji (np. bliska data ważności czy coś)
Spoko temat przyciąga uwagę jak nic....

http://www.youtube.com/watch?v=RsvHCQxjMhg
Nie masz nic mądrego do powiedzenia ! TO Nie p****** głupot....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
nie kreatyna to nie sterydy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wy czytacie treść tematu czy piszecie odpowiedzi w ciemno ? Lepiej się zaopatrywać cały czas w tym samym sklepie to po jakimś czasie można liczyć na rabaty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepszy jest mały sklep specjalizujący się w sprzedaży odżywek.
Trzeba od czasu do czasu pogadać ze sprzedawcą, wtedy tak osoba zapada w pamięć i dostaje rabaty lub jakieś gratisy. Warto też wziąć pod uwagę wszelkie promocje, np kupujesz często to po wydaniu jakiejś sumy masz zniżkę.

Zmieniony przez - wojtek3578 w dniu 2010-12-22 14:23:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
wystarczy z głową kupować i nie dawać się naciągać i to wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Zależy czy dużo kupujesz, czy od czasu do czasu tylko. Najlepiej tak jak HULK007 pisał ze raz na kilka miechów, wtedy płacisz więcej i możesz liczyć na większą zniżkę

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
tak, kreta to steryd, który o dziwo możesz legalnie kupić ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Ty kamils31 czytasz treść tematu czy tylko jego nazwę ?!

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2010-12-22 15:19:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Dokładnie, widzę że są na tym forum *****e którzy przeczytają nazwę tematu a treść mają w d*pie głęboko

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Magnus

Następny temat

Montowanie poręczy i drążka

WHEY premium