SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cyromass 25,26,28

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 110177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11335
3 nowe foty. Nastepne pojawią się jak będą wyniki 'redukcji' kupiłem specjalnie BCAA na tę okazję

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11335
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11335
Fotograf dał mi tylko jedną szansę więc troche lipa wyszło, krzywo i dziwnie jakoś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22047
SOG widzą mi sie te bary :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2389
Musisz rozpisać plan na te łapy :) I rzecz jasna bary ;p Jak możesz....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11335
Dzieki za opinie

Gangsterek, ramiona robię różnie, sa okresy że robię je 2x w tyg, czasem dokladam ramiona do większych partii na 1 treningu, aktualnie robię razem bic i tric na 1 treningu, po 15 serii. Są to różne cwiczenia, na biceps głównie uginania ze sztanga, ze sztangielkami, młotki itp. wszystko wolne ciężary. Na tric 2 podstawowe cwiczenia : francuz jednorącz za głową i uginanie przedramion na wyciągu + jakieś 2 inne.
Na barki robię 20 serii raz w tyg. 8 serii, na przód, 8 na boki i 4 serie na tył. Wyciskania, arnoldki, unoszenia ( na bogi, w przód, w opadzie) czyli podstawy. Staram się robic około 16 powtórzeń, szczególnie w unoszeniach, wtedy lepiej mi wchodzi. To by było na tyle


Proszę o zmianę tematu na : cyromass 2 lata - 21,23


Zmieniony przez - cyromass w dniu 2011-05-15 22:15:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8648
jak dla mnie kozak, nie czytałem całego tematu, więc się tu Ciebie zapytam co robiłes na brzuch ?

` rób swoje i nie patrz się na innych` Jerzy Juras Wroński

`Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj` Winston Churchill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7403
cyromass - gratulacje dobrego nabicia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no fajnie miesnie widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6066
dla mnie kosmos, mysle ze nawet redukcja bylaby zbedna :] SOG

bede duzy ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceniajcie fotki 17 lat.

Następny temat

prawie 18 lat nowe zdj str 3,4

WHEY premium