SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cyromass 25,26,28

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 110175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11335
Nie bede sie klucil, ale zostane przy swoim i bede trenowal nogi. Zeby potem nie miec tylko spuchnietych lap i klaty :D Dzieki za Sogi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Nie jestem prosem, ani też nie kształcę się w kierunku anatomii człowieka etc. Bazuję głównie na odczuciach własnych, odczuciach znajomych, jak i na odczuciach internautów. Pierwszy rok nie trenowałem w ogóle nóg. Od kiedy zacząłem sylwetka stała się bardziej kompletna, co oczywiście nie znaczy, że ruszyło mnie jak po sterydowym cyklu.
Wciąż uważam, że ciężkie treningi nóg tylko ułatwiają rozbudowę góry, i że z odpowiednią dawką składników odżywczych oraz odpowiednio długim odpoczynku, nie ma problemów z regeneracją żadnych partii mięśniowych. Chyba, że wykonujesz jakieś mordercze treningi rodem z kosmosu, dla ludzi lubiących kontuzje i jesz śmieciowe żarcie to inna sprawa. Reasumując, sądzę, że CIĘŻKIE I INTENSYWNE treningi nóg, nie przeszkadzają w rozbudowie górnej połowy ciała, a nawet mogą to ułatwiać. Możliwe, że w Twoim odczuciu jest inaczej, w końcu każdy z nas jest zupełnie inny Jednak jeżeli nogi miałyby jakoś negatywnie wpływać na regenerację górnej części ciała, to podejrzewam, że to różnice tak niskiego rzędu, że dla amatorsko zajmującego się kulturystyką młodego chłopaka nie stanowi to żadnego problemu.
Oczywiście szanuję Twoje zdanie, nie zakładam, że racja leży po mojej stronie. To forum dyskusyjne w końcu Pozdrawiam.

Autora zachęcam do umieszczenia kompletnego zestawu fot z obecnej formy, co by nie robić off topu

ps. raszek, mógłbym Cię prosić o podesłanie jakiegoś linka do badań, o których wspomniałeś? Tutaj lub na prv obojętnie. Chętnie poczytam coś nowego

Zmieniony przez - Nalas w dniu 2010-12-17 16:56:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11335
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11335




Zdj. z dupy bo nie miał kto mi zrobic nawet Zapomnialem o nogach, dodam w tygodniu bo nie chce mi się juz dzisiaj

Zmieniony przez - cyromass w dniu 2010-12-19 16:22:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
Wez wstaw zdj w pozach a nie takie jak na nk

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11335
Wstawie cos lepszego nastepnym razem, jak dorwe kogos do aparatu :) Na razie tylko takie mam. Jak wstawiasz takie na nk to gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 190
Dla mnie za***iście ćwiczyłeś jakoś szczególnie na brzuch a dokładnie na te wcięcia w miednicy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11335
Na brzuch nie mam planu. Cwicze 2-3 razy w tyg, pomiedzy seriami innych partii. Wciecia mialem zawsze chyba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11335




Aktualna forma :) Od jutra steperek 2 x w tyg. zeby troszeczkę zrzucic. Piszcie opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11335




Sorki za jakosc i pozy :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceniajcie fotki 17 lat.

Następny temat

prawie 18 lat nowe zdj str 3,4

WHEY premium