SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl kreatynowy - kre alkalyn + ??? potrzebna pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1718

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

66/173

Staż treningowy

24 msc

Cel cyklu

MASA

Stosowane już wcześniej suplementy

wpc białko, mass mutation

Przewidziane finanse na cykl

80
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 362
1)-
2) wiek 18
3) waga/wzrost - 66/173
4) staż treningowy ; 24 miesiące- wiadomo przerwy większe, mniejsze
5) cel cykl ; narazie masa
6) stosowane już wcześniej suplementy ; wpc białko , mass mutation
7) stosowane wcześniej spalacze -
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni mas mutation
9) ilość dni wolnych od kreatyny -
10) dieta jest, 6x posiłków dziennie, bogate w białko+węgle , cacy bo w ciągu 3/ msc +4/5kg
11)przewidziane finanse na cykl - 80
12) uwagi i sugestie -

Witam, postanowiłem , że po świętach zaczne pierwszy cykl kreatynowy i związku z tym mam do was kilka pytań.
Mam w posiadaniu kreatyne Kre-Alkalyn 2500 MEGA CAPS - ale niestety tylko 60.
Więc na pewno muszę coś do niej dokupić.
Cykl ma trwać 6tyg i teraz pojawiają się pytania ;
1)czy do mojej kreatyny dokupić inną,więcej caps [bo nie ukrywam , że moja jest dosyć droga] np tą ; UNS Kreatine Plus 200 mesh - 500g i brać najpierw moją , potem tą ?
2)czy dokupić jabłczan cm3 trec i stosować z moimi 60caps a potem samego.
3) jakieś inne propozycje ?
4) od razu jeśli możecie to dawkowanie podajcie bo jedni piszą tak , jedni tak.. z tego co wyczytałem to
DT
5g = 4 tabletki po sniadaniu
5g = 4 tabletki po treningu
DNT
5g = 4 tabletki po sniadaniu

Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam Igor.

HEHEHEHE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
po co to kupiles jak zalezy ci na ekonomi?
masz jeszcze 80zl dodatkowo?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
najpierw pytaj potem kupuj - bo tak to tylko niepotrzebnie tracisz kasę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 362
Akurat za tą nie musiałem płacić. Tak dodatkowo, bo jeszcze myślę o witaminkach więc pewnie budżet się powiększy.

HEHEHEHE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 362
Czyli radzisz dokupić dodatkowo inne mono bez cm3 i brać tylko je? a tą moją kreatyne i tak musze jakoś zyżytkować i tak. 6tyg cykl będzie wystarczający?

HEHEHEHE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402705
ta co masz mozesz brac, do tego dokup mono w/w i bedzie dobry cykl,
a czy 6 tyg bedzie ok to juz tylko ty bedziesz wiedział, najczesciej cykle robi sie 8-10 tyg ale nie mówione ze nie mozna zrobic 6 tyg czy 12 tyg

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-04-07 18:55:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 362
No okej, to to już wiem. Dokupić jakieś witaminki do tego? jeśli tak to co polecacie? + jakie dawkowanie ? w sumie 500g to mi starczy chyba na troche wiecej niz 6tyg;d

HEHEHEHE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402705
musisz sobie przeliczyc ile krety bys potrzebował
DT 2x5g
DNT 5g

witaminy mozesz kupic jezeli z diety nie dostarczasz ich odpowiednio duzo,
np.
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Vita-min_Plus-opis872.html
https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_Vitamin_A-Z_Antioxidant_Formula-opis54.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 362
Okej, to mono zamówie , witaminki też a teraz pytanie dlaczego nie kupować cm3 jabłczanu ? i połączyć? wtedy bym kupił mniejsze pudło mono i jabłczanu ; > czy nie polecacie?

HEHEHEHE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
efekty beda takie same,roznicy nie zauwazysz czy polaczysz czy nie,wiec po co kombinowac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dokupić?

Następny temat

Początek suplementacji

WHEY premium