SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cukrzyca gainer pomocy potrzeba

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 278
witam za tydzin chce zrobić sobie badania na cukrzyce obecnie jak sądze nie mam dużo jem codziennie na noc jem 100g gainera zamiast kolacji na 100g jest 21 g białka 16g cukru 3g tłuszczu 68 g węglowodanów czy jeżeli zamierzam zrobić badania powinienem odstawić odżywkę ??jeżlei tak to na ile przed badaniem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 915 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24466
odzywka na kolacje? - Marny pomysl.. Bialko z prochu nigdy nie dorówna pożywieniu..

Hm.. wydaje Mi sie ze oprocz tego ze te cukry i wegle na noc moga Ci sie odlozyc na bokach to nie powinny zaszkodzic.. chodz roznie bywa ,jezeli sie przesadza z cukrami w ciagu dnia to mozliwe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 278
a na ile przed badaniem cukru musze odstawić odrzywke? czy wogóle musze odstawiac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 915 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24466
pomysl.. jesli odstawisz odzywek to sie nie dowiesz ile wynosi Twoj poziom cukry razem z nia.. wkoncu ona jest w Twojej diecie na codzien..

Ja bym nie odkladal.
Bedziesz wiedzial na czym stoisz biorac supla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
Zrob badania na czczo a bedzie ok ale juz ta odzywke na noc wywal na zawsze

Zmieniony przez - pershingp w dniu 2009-10-11 12:28:43

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 278
ale czemu ją odlożyc zawsze trenuje wieczorem koncze kolo 21 i po treningu odrzywa wczesniej nie wyrobie z treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 915 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24466
Aaa no chyba ze tak.. ale ja zamiast tego bym dal normalny posilek potreningowy i by bylo jeszcze lepiej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 278
wiem kiedys po treningu jadalem puszke makreli ale obrzydzily mi sie poza tym czulem sie ciężko na żołądku a po odrzywie lepiej sie czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 278
poza tym trenuje na mase przy okazji robiąt pompki i trening brzucha i w boki nie idzie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 915 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24466
heh.. myslisz ze robiac brzuszki mozna spalic zbedny tluszcz? - watpie

do Tego jest potrzebna dobra dieta i aeroby..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tłuszczu nie da sie spalić miejscowo ...

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VENOM vs ANIMAL CUT's

Następny temat

Dieta niskowęglowodanowa, a budowa masy mięsniowej.

WHEY premium