SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cukrzyca???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie - dawki dzienne glukozy 150g przez okres 6tygodni - ktos zasugerowal ze moze to doprowadzic do cukrzycy - ile w tym prawdy??
no i przy okazji bialko - 250g dziennie przez 6tygodni dla osoby wazącej 75-80kg - wiecej pozytywnych czy negatywnych stron takiej nadwyzki bialka??
cel - masa

pozdrawiam

korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
do gokusona i misOO - nie odpowiadam na Wasze zaczepki - idzcie żrec izolat i pompowac swoje 70cm suchego mięsa w łapie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15439
jesli zalezy Ci na fachowej odpowiedzi (ja bym z cukrzyca nie igral ) to powinienes do lekarza isc zeby Ci zbadal poziom cukru we krwi.Od razu powiedzialby Ci czy takie dawki moga do cukrzycy doprowadzic czy nie.Bo jesli masz wysoki poziom cukru to chyba tak,ale oczywiscie moge sie mylic specem nie jestem.Moim zdaniem najlepiej do lekarza z tym.

Co jest?

Co jest?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
1. Po co tyle glukozy?
2. Po co tyle bialka?

______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
______________________________
Doradca w Odżywianiu
BTW: Nie ukladam diet!!!!

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.zeby wywolac wrzut insuliny po treningu
2.bo na mniej nieudalo mi sie ulozyc takiej diety jakbym chial - moze uda mi sei obciac o 50g

pozdrawiam

ps:odpowie ktos tak bardziej fachowo??(bez obrazy)

korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
do gokusona i misOO - nie odpowiadam na Wasze zaczepki - idzcie żrec izolat i pompowac swoje 70cm suchego mięsa w łapie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dalej z redukcja?

Następny temat

Szerokie biodra

WHEY premium