SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co wziąć żeby dobrze porobiło?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Pewnie i tak wezmiesz to zamiast rzucac sie od razu na powiedzmy 3 srodki wez standardowo mete lub testa solo. W podwieszonyc znajdziesz jakies tematy, linki do najwazniejszych tematow, doedukuj sie. Dawki pod siebie. Wiecej towaru i tak nie wykorzystasz, jedynie wieksze spadki zaliczysz. Powoli a trwale, nie hop siup ze spadkami mega.

Coraz wiecej takich tematow bedzie. A mimo ze autor pisze: "to nie na wakacje" to kazdy wie wlasnie ze tak hehe.

Zastanow sie autorze czy lubisz i bedziesz cwiczyl BB, a nie jest to twoj chwilowy skok. Jesli tak to nie warto.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-02-21 12:08:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nacjol255
Pewnie i tak wezmiesz


juiż bierze - jak pisze cypio 10x

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-02-21 16:45:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Zeby dobrze porobiło to z 2 makiwary i czteropak dobrze porobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5025
dzięki Nacjol za normalną odpowiedz. tak lubię ćwiczyć i będę ćwiczył, nie jestem "sezonowcem" po porostu kiedyś sporo lat ćwiczyłem na sucho.. bardzo dużo sobie wypracowałem (masa, siła, nawet wzrost) ale zaczynałem z 27cm w bicu i na klatkę wyciskałem 30kg więc niby postępy spore ale dalej "kawał chłopa" to ze mnie nie jest.. i na sucho już raczej dużo nie urosnę, dlatego chciałbym już zacząc ćwiczyć z saa. twoja odpowiedz dała mi sporo do myślenia i tak jak radziłeś poczytałem sobie podwyższone tematy i bd starał się codziennie powiększać swoją wiedzę i dużo czytać. J/W wspomniałem w next tyg kończę niestety swój pierwszy cykl tst. cypionat 10 szotów. Chciałbym zrobić jeszcze jeden cykl przed wakacjami nie żeby się pokazać bo zalać się masą to wcale mi się nie uśmiecha bo wolałbym wyjść na plażę po dobrej redukcji.. po prostu lubię czasem popić sobie jakieś piwko po pracy z kolegami czy jakaś flaszka a od początku roku nawet nie wziąłem łyka piwa czy wódki i w wakacje chociaż chciałbym sobie trochę odpocząć dlatego chciałbym wyrobić się do wakacji a czasu mi szkoda. Teraz pytanie czy po takim "cyklu" jak tst. cypionat sama meta coś da? a może bym zapodał 100 metki czy tam 60 + do tego propa? co o tym myślisz? sog poleciał, jednak nie wszyscy tutaj tylko umieją szydzić i wytykać błędy, dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
moze lepiej tura z propem i wino albo oxa co .. napewno da rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Cypio 10 szotow malo, nawet bijac te minimum 200-250mg e5d wychodzi jakies 7 tygodni. Dokup i lec 10-12 tygodni. Dolacz wino na 6-7 tygodni i bedzie ok. Wino 2 tyg dluzej od cypio.

Moze byc tak:

1-10 cypio 250mg e4d
6(7)-12 wino 30mg ed

lub 1-12 cypio, 8(9)-14 wino jak chcesz dluzszy cykl


Raczej tabsy wina kup, strzaly po 1 drozej wychodza i czesto bola, po 2 ciezko trafic wino ktore ma 50mg/ml, po 3 istnieje ryzyko ropnia, po 4 strzaly na watrobe dzialaja podobnie jak tabsy, jedynie zoladek omijaja).

Ogolnie tak jak piszesz i tak jak ci napisalem, duzo czytaj, czego nie wiesz pytaj. Ja wczesniej tez nie wiedzialem wielu rzeczy, np jak stosowac hcg czy clen, bo nie stosowalem tego, ale popytalem, poczytalem zanim sam zastosowalem i wiem teraz wiecej. Interesowalo mnie to jednak, ogolnie kwestia dopingu, dlatego duzo czytalem i pytalem wielu ludzi w tematach lub na priva o rzeczy ktorych nie wiedzialem i teraz wiecej wiem. Mnie to np. interesuje, nie wiem jak innych. Widac jednak nie skoro nie chce im sie czytac/pytac innych tylk chca na gotowe cykl nie majac pojecia o srodkach ktore stosuja. Takie rzeczy np. jak dlugosc stosowania poszczegolnych srodkow powinienes znac zanim zaczynasz brac, a juz robisz blad wbijajac 10 strzalow cypio.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-02-22 00:09:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5025
W planach było, że jak będzie mi mało to dokupić drugie 10 ale trafił się nie przewidywany wyjazd za granice na 3/3,5 tygodnia do pracy i tu leży problem, tam nie ma żadnych siłowni :/ dzis już mamy 22luty a wyjazd najpózniej do 10 marca.. i co zrobić w takiej sytuacji? dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5025
jakie rozwiązanie będzie najlepsze? ja myślałem, że lepiej odpuścić ten cykl i następny z głową zrobić ale jeśli jest jakieś dobre rozwiązanie to z chęcią bym dokończył ten cykl tak jak trzeba. Wiadomo jakieś chantle mogę ze sobą zabrać do tego jakieś pompki albo i coś machać bądz regeneracja, co o tym myślisz? da rade jakoś sensownie rozpisać żebym mógł np brać winko przez te 3tyg? bo kuć się samemu to trochę by nie było na ręke, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5025
jakie rozwiązanie będzie najlepsze? ja myślałem, że lepiej odpuścić ten cykl i następny z głową zrobić ale jeśli jest jakieś dobre rozwiązanie to z chęcią bym dokończył ten cykl tak jak trzeba. Wiadomo jakieś chantle mogę ze sobą zabrać do tego jakieś pompki albo i coś machać bądz regeneracja, co o tym myślisz? da rade jakoś sensownie rozpisać żebym mógł np brać winko przez te 3tyg? bo kuć się samemu to trochę by nie było na ręke, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
zrób 3 tyg mostek a jak wrócisz dalej ogień tam rób pompki przysiady znajdziesz przedmioty np 5kg by zrobić bice itd chociaż by przepompować krwią mieso bedziesz miał trening regeneracyjny a jak wrócisz do będzie lepszy przyrost bo wiekszy bodziec :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paczka ze starymi koksami

Następny temat

Co na 2 cykl

WHEY premium