SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co tu robic

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1868


Witam. Cwicze juz ponad 2 latka na mase w glowej mierze treningami ulozonymi przez Michaila. ALe masa jakos jednak mi nie idzie do przodu, chyba dlatego ze nie mam czasu na diete itp. Napiszcie mi co mam zrobic z treningiem, w progresji cwicze zwykle 12-10-8-8, izolowane 8-8-8 albo 10-10-10. Moze chociaz postawic na jakis jeden dodatkowy posilek dziennie, co byscie radzili mi jesc dodatkowo?? pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
"chyba dlatego ze nie mam czasu na diete itp"

-masz juz odpowiedz!!!znajdz czas na diete...bez diety nie zajdziesz daleko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1386
zgadzam się dieta to podstawa. Dobrze, że sam zwróciłeś na to uwagę - wiesz gdzie leży przyczyna braku efektów. Niestety bez diety daleko nie zajdziesz, po prostu zatrzymasz sięna pewnym etapie i koniec. Nie ma innego wyjścia - musisz popracować nad odżywianiem. Nie tylko ty masz ograniczony czas na przygotowywanie posiłków. Wiele osób uczy się, pracuje i ćwiczy. Ja np. zawsze wieczorem przygotowuję sobie kilka torebek ryżu, albo makaron. To mi starcza na następny dzień. Zawsze rano mam świeży chleb razowy. Na śniadanie jakiś twaróg / jajecznica, plus chleb. Później biorę ten ryż, lub makaron, dorzucam tuńczyka, pierś kurczaka, jakiś jogurt, cokolwiek. No i mam kilka posiłków z głowy. No a wieczorem, przed snem tradycyjnie pół kostki twarogu. I to wszystko. Nie poświęcam zbyt wiele czasu na gotowanie, ale jakoś w miarę prawidłowo się odżywiam. Bo wiem , że dieta to podstawa. pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny

Następny temat

Wielkie pytanie?

WHEY premium