SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co tu robic...????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Mam do was Panie i Panowie pytanie... moja dziewczyna chce schudnac... nie duzo ale chce... twierdzi ze nic na nia dziala, dieta, silowania, bieganie itp! Wymyslila ze zacznie uzywac l karnityny, a ja chcialbym wiedziec czy po jej stosownaniu nie zacznie wygladac jak jakas fitness laska... z wielkim bicem!!!! Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78
No więc tak, z tego co ja się orientuje l-karnityna wystepuje w ciele człowieka w małych ilosciach.
Polega to na takiej zasadzie,ze tkanka tluszczowa spala sie szybciej po prostu jest - sory za porownanie- tak jak drzewo rozcinana na kilka kawalkow co sie z tym wiaze szybciej spalana.
Z tego co wiem bo sam kiedys bralem biceps nie rosnie ale działac działa.
To tyle ode mnie - to są moje info na ten temat ale specjalista nie jestem ;)) mowie co wiem
Powodzenia ;)

Najlepiej być wytrwałym,walczyć do końca i dojść do celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Witam, co Ty, nie będzie tak wyglądała. Ale sama L-ka jej nic nie da, bez treningu siłowego, aerobów(bądź HIIT'a) a przede wszystkim bez dobrej diety nie ma co tracić kasy. Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Jeżeli porównujemy działanie karnityny do cięcia drzewa na kawałki, to trzeba jeszcze dodać, że coś z tymi kawałkami (tłuszczem) trzeba zrobić. Same nie znikną. Zarówno tkankę tłuszczową jak i drewno można spalić. Zostaną spalone, gdy będzie taka potrzeba, np. wywołana wysiłkiem fizycznym. Sama karnityna w aspekcie zwiększonej utraty tkanki tłuszczowej nic nie da.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
dieta + aeroby + silownia nie dziala?
mhhm
niech wrzuci ta diete do sprawdzenia..

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
P.S. Skoro Twoja dziewczyna twierdzi, że "dieta, silowania, bieganie itp" na nią nie działa, to albo kłamie, albo nigdy nie miała/nie przestrzegała dopasowanej do niej diety, przemyślanego treningu siłowego i aerobowego.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
No wiec napewno w trakcie brania l karnityny bedzie chodzila na silke i nadal cwiczyla! I wlasnie dlatego obawiam sie ze bedzie wygladala na zbyt przypakowana... przeciez ten tluszcz zamienia sie w miesnie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
nie, nie zamieni się w mięśnie, mięśnie mogą zrobić się troszkę lepiej widoczne przez to, że pozbyła się zbędnego tłuszczu, więc nie histeryzuj tylko ćwicz z nią pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Jak będzie przypakowana to nie będzie to za sprawą karnityny. Po drugie jeżeli sam trening spowoduje zamianę tłuszczu w mięśnie u kobiety, to co on musi robić u facetów

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Charon bardzo trafne porownanie z tym drzewem

Zeby wygladac jak facet,musialaby sie baaaardzo napracowac albo poprostu wkluc saa,bo po samych suplach jej to nie grozi!A z tego co piszesz wynika,ze albo nic nie robi na tej silowni,albo nie trzyma diety.Proste.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HAMBURGERY DROBIOWE

Następny temat

Zrzucić tłuszcz z ud i pośladków

WHEY premium