SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co sie dzieje z psychika na diecie 1000kcal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
przy wadze 85 ćwicząc i jedząc 2200kcal byś chudł

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
tyje sie od dodatniego bilansu kcal, a nie cyz cos tuczy czy nie, w sensie 1000kcal, to 1000 kcal i tyle. A mowiono mi (a to sa zrodla jak najbardziej pewne ). Ze min mozna jesc 1200.

A propo, Rothen, wydaje mi sie, ze wiele dziewczyn moze sie podpisac pod tamtymi cechami, i niepodpinaj wsyztskiego po anorexie.

Pozdr.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3526
Mi tez to podchodzi pod narazie zaburzenie odzywiania moze kiedys anoreksje moze i nie. Pewnie sie myle i fajnie by bylo ale jesli tak nie jest to przekonasz sie o tym albo teraz idac do lekarza albo za jakis czas kiedy sam juz doskonale bedziesz o tym wiedzial. Mowie z wlasnego doswiadczenia. Pozdrawiam 3maj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
na 1000 kcal może być trudniej schudnąć niż na normalnej redukcyjnej.
jak organizm nie ma czego wcinać przez jakiś czas (lub ma za mało) to później każdy nast. posiłek stara się przekształcić w materiał zapasowy (tłuszcz) żeby poźniej nie głodować.
poza tym, bez zdrowych tłuszczy, które bardzo często się obcina na 1000 kcla, bo są kaloryczne a nie sycą, można w ogóle nie móc schudnąć.
zmień to lepiej.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5247
Adamie proponuję się zgłosić do jakiegoś towarzystwa naukowego jako żywe "perpetum mobile" W necie znajdziesz grupy ludzi, którzy twierdzą, że żywią się kolorami - wiec są lepsi od Ciebie - może z nimi byś się dogadał ? A teraz chwila powagi czyli napisz jak wygląda Twój tryb życia i co dokładnie zjadasz, jestem bardzo ciekawy (zresztą pewnie nie tylko ja).

"Wszyscy ludzie są tacy sami, chcą szczęścia i nie chcą cierpieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
słuchamy Adamie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69
jajka,chudy twarog, olej lninany,oliwa z oliwek,otreby owsiane,migdaly,razem 1000 kcal glownie bialko ,2 litry wody, cwicze silowp 3 razy na tydziem plus codziennie 3 godziny aerobik na maszynie do jazdy na nartach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
hehe szczerze to ja się dziwie że jeszcze żyjesz

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5247
Ale trochę może konkretniej w ilu posiłkach to spożywasz i jakie ilości, bo jeśli rozkładasz to w pięciu równych posiłkach to np. na śniadanie powinieneś zjadać np. jedno jajko (ok 100 kcal) + dobra łyżka oliwy (10 g) Śmieszne to (bez urazy).

"Wszyscy ludzie są tacy sami, chcą szczęścia i nie chcą cierpieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nozapewne nie czujesz głodu bo jesteś w ketozie i w twoim ciele sąciała ketonowe które przeciwdziałają apetytowi

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poradźcie

Następny temat

jedno pyt. odnosnie posiłku na zatrzymanie katabolizmu

WHEY premium