SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co polecacie dla mnie ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
Nie rozumiem, jak to nauczyć się? Bierzesz listę, drukujesz i masz ją zawsze przy sobie. W kuchni, na lodówce, na zakupach. Nie kupujesz badziewnego jedzenia, nie gotujesz go i tak dalej. Ty się musisz tego uczyć? ...

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jeżeli nie lubisz mięsa, to obowiązkowo zajrzyj do dziennika Oveji - zobacz, jak ona sobie radzi.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 419
Zapamiętać np żeby nie przekraczać 150 g nabiału, chcę też jeść dosyć urozmaicone jedzenie, a nie ciągle kurak, jajka, tuńczyk, ryż, kasza itp muszę się nauczyć nowych dań, które mi się nie znudzą.

Jeju ale naskakujecie zamiast po ludzku wyjaśnić, wy oczywiście od początku wszystko wiedziałyście ? Gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Odnośnie Twej radosnej twórczości:
"Byłybyscie bardziej wyrozumiałe dla tekiej świeżyny jak ja :/
a wy tak napadacie na mnie (...)
MagdaK nie ładanie tak nabijać się z osób, które chcą po raz pierwszy w życiu zrobić coś sensowengo dla ciała (...)"


No way bejbe. Takie są tutaj rules. Ciesz się, że w ogóle ktoś ci daje zyebę

A teraz tak: wszyscy polecają Ci czytać 'Co jedzą Ladies'. Jak widzę ten piękny zbiór wskazówek nie za bardzo pobudza Twoją kreatywność kulinarną, w związku z czym zapraszam do Ladies w kuchni. Tam będziesz miała inspiracje i jak zaczniesz znowu pie... , że nie masz pomysłu co zabrać ze sobą do pracy to !@#$%^&*()

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
moiniak

Jeju ale naskakujecie zamiast po ludzku wyjaśnić, wy oczywiście od początku wszystko wiedziałyście ? Gratuluję

Wyluzuj i czytaj artykuły.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
moiniak, nikt nie ma tutaj zadnego zamiaru przykrecenia Cie do stolu i wciskania w Ciebie golonki albo wolowiny. pamietaj o tym aby to biale mieso bylo naturalne, bez jakichs syfow, jesli masz dostep do wiejskiego drobiu to byloby super a i dobrze jak sie rybka pojawi byle puszkowa nie za czesto (choc podobno wedzonych tez codziennie sie nie poleca, chyba ze jest to sprawdzona wedzarnia a nie z jakims sztucznym dymem, ktory w skladzie widnieje pod dziwna nazwa "smoke"). orzechy moga byc dobrym dociagnieciem do bilansu bialka no i jajca- to chyba musi byc podstawa Twojego menu jesli nie lubisz miesa. ale tez pamietaj ze jesli to sa kupne jajka to zeby to byly raczej te z polki bio a nie fermowe
piewsze pare dni moze Ci sie wydac rzeczywiscie monotonne, ale jesli bedziesz trzymac czysta miske to przestaniesz narzekac i nawet zwykle jajko sadzone bedzie smakowac jak od Maklowicza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 419
Zainteresowałam się kuchnią od tygodnia, poza tym naprawdę czasowo nie wyrabiam, praca po 10h prawie 7 dni w tygodniu, siłownia i jeszcze obowiązki własnej dział. to naprawdę jest ogromna ilość czasu, która mi pochłania, chodzę spać po 24 wstaje o 7.

Chcąc ograniczyć błędy w posiłkach pytam, bo tak szybciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Nie tłumacz się, bo robisz to dla siebie. My też mamy własne życie, a forum jest naszym czasem prywatnym.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 419
Orzechy lubię, jajca też, mam często dostęp do jajec wiejskich, z kurakiem gorzej - nieznoszę wiejskiego.

Ryby wprowadzę gotowane na parze, może nawet jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Zrób sobie do roboty idnyk-burgery, sałątkę z makaronem pełnoziarnistym... to takie proste.

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naprawa metabolizmu

Następny temat

jak karmić dzieci?

WHEY premium