SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co polecacie dla mnie ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
wasa chrupka pełnoziarnista jest okej, jak nie chcesz się bawić w pieczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 419
Mogę piec sama bo lubię, tylko czy chleb musi być wtedy na zakwasie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 419
Oto moja miska z pn,wt i śr.
Niestety jetsem chora i nie ćwiczę :(
Rozkłąd BW 120 reszta tłuszcz.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Trochę Ci węgli brakuje, ale jesteś chora to słuchaj organizmy po prostui zdrowiej szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 419
A poza tym to cośmogę poprawić?

Mam taki katar że mam wrażenie że mózg mi nosem wyleci :/

ps. żygam zimnym kurczakiem i ryżem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ten chleb schulstadt mi zapala czerwone światełko....sprawdź skłąd czy nei ma tak syfu

Tez zaczęłam żygać indykiem (kurczaka nei jemy, pamiętaj) z ryżem i zrobiłam rybę po grecku i jem z chlebkiem wasaco prawda w robocie się śmieją że rybą wali w moim pokoju ale mam to gdzieś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 419
Z chęcią bym wszamała tuńczyka w pracy, ale niestety pracuję z klientami face to face, raz skusiłam się na makrelę...to był błąd :D

Nie zjem indyka, nie akceptuje mięsa innego poza czikenem i czasem schabem.

O wasa to jest myśl, czytałam jakis czas temu, żeby Wasy nie jeść...bo to nic nie ma , takie o wióry.
A ten chleb to już jest zjedzony, teraz mam inny, też ponoć naturalny itp
Ostatnio przy półce chlebami szukałam czegokolwiek, ale były tam cudeńka typu ' chleb na zakwasie' a w składzie zero zakasu tylko wypisane drożdze


Zmieniony przez - moiniak w dniu 2011-11-30 20:57:17

Zmieniony przez - moiniak w dniu 2011-11-30 20:57:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
WASA tylko ta pełnoziarnista

Niedobrze, że tylko kurczaka wcinasz.....czytałaś u nas o tym że kurczaki na nasze hormony mogą wpływać bo są naszprycowane hormonami?

Od mintaja z pyska nei waliale w pokoju w którym jem czuć że ryba była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 419
Ok to przerzucam się na wasę :) wiem że naszpikowane są prochami :/ chyba zrezygnuje z nich bo na zimnego kuraka mam cofkę :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naprawa metabolizmu

Następny temat

jak karmić dzieci?

WHEY premium