SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co po awf ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 103814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 305 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11440
Karolinka ja też jestem na TIRze:D
Na jakim AWFie studiujesz??:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3397
tak sie wlasnie zastanawiam:
dlaczego nikt nie chce byc nauczycielem wf-u?
pensja stala, nie trzeba pracowac 40 godzin, 2 miesiace wakacji,
a mozliwosci dorobienia do pensji nieograniczone

trener na silowni chyba tak duzo nie zarabia, praca niepewna, godziny weekendowo-wieczorne, rozklad dnia zmienny, itd.

jestem pare lat starszy niz przecietny czlowiek na tym forum i powiem, ze praca nauczyciela wf-u jest duzo przyjemniejsza niz siedzenie 8 godzin dziennie przed komputerem, albo zbijanie bakow na silowni przez 40h w tygodniu

instruktor snowboardu, tenisa, czy nart to prace sezonowe, mozna je laczyc z zawodem nauczyciela (i przerwami semestralnymi)
jak ci naprawde dobrze idzie to prosze bardzo, zakladaj swoj biznes, jak juz wiesz o co chodzi w tym interesie

pieniadze zawsze mozna dorobic przez 2 miesiace w Londynie, czy innym Chicago
a statystycznie i tak pewnie wyjdzie, ze pracujesz mniej godzinowo niz przecietny Polak

ech, zeby tak znowu miec 18 lat i isc na AWF, a nie politechnike...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 95 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3528
ja wlasnie jestem po awf'ie i wizja nauczyciela pod koniec studiow jakos mnie zniechecala, ale jak sie zastanowilem to wlasnie ilosc godzin, wakacje, ferie itp naprawde przemawiaja za tym zawodem pensja moglaby byc wieksza, ale zawsze gdzies mozna dorobic. oprocz specjalnosci nauczycielskiej zrobilem instruktora cwiczen silowych jakby co, no i dalej jestem czynnym lekkoatleta. narazie czekam na decyzje dyrekcji o przyjeciu do zkoly, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jeżeli bez medalu jesteś nikim, to z medalem też będziesz nikim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2175
Keicam ja jestem na AWF Warszawa, TiR zaczynam teraz od 2 pazdziernika

Mam najlepszego trenera na świecie!

Najważniejsze w życiu jest to, by nawet w pocie i łzach umieć pokonać własne słabosci i lęk przed nieznanym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 305 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11440
Ja na AWF KRaków tez na TIR i też atakuje 2:) Życze Ci powodzenia........ mam nadzieje ze sie kiedyś spotkamy na jakims obozie albo coś:P:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2175
ja wlasnie sie wybieram teraz na oboz zerowy do Dormowa...mysle ze bedzie naprawde neizla zabawa no a sa w ogole takei obozy miedzymiastowe?

Mam najlepszego trenera na świecie!

Najważniejsze w życiu jest to, by nawet w pocie i łzach umieć pokonać własne słabosci i lęk przed nieznanym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 305 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11440
nie wiem........ jak coś to mozna samemu zorganizować:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Moze jest jeszcze ktos chetny do podyskutowania co po awfie? Bo ja wlasnie jestem po i pracuje w szkole:)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 565
no to podaj wiecej szczegolow :P ile ci dali na poczatek? czy trudno bylo znalezc robote? i czy rozgladales sie za czyms poza nauczycielem?? Ja aktualnie jestem na pierwszym roku i jak narazie idzie bardzo dobrze :)

http://www.sfd.pl/temat275945/ - trening nóg bez sprzętu = siła biegowa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
zawsze mozesz porobic "jakies" kursy i dorabiac sobie po pracy w szkole,
ja akurat w szkole nie mam zamiaru pracowac, mam swoje plany ktorych nikomu nie zdradze buehe

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jazda figurowa na łyżwach ...

Następny temat

Pływanie.

WHEY premium