SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co po awf ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 103710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
kp11 - jak nie zapomne spytam starszej:P

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 672
Nie polecam Gdańskiej AWF w czerwcu sie tu bronie i poza nielicznymi wyjatkami prowadzacy zajecia sa bardzo slabo przygotowani do zajec. Poziom z roku na rok coraz nizszy. Korupcja uklady i nic wiecej. Jak nie jestes dobry i nie masz ukladow albo kasy to sobie nie poradzisz. Egzaminy wstepne to sciema 60% ludzi jest albo za kase albo po ukladzie. Co roku mniej ludzi na miejsce co powoduje ze dostaja sie ludzie ktorzy nie mieli gdzie isc i poszli na AWFiS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
co do układów to chyba wszędzie są..
natomiast jesli chodzi o przygotowanie prowadzących do zajęć to idź na poznanski AWF, nie powiem i nie bede sobie wlewac ale tu chyba niski poziom nie jest

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 672
Nigdy nie bylem na poznanskim AWF ale z tego co rozmawialem ze znajomymi z warszawskiej AWF to jest tam duzo wyzszy poziom jesli chodzi o przedmioty teoretyczne. Poprostu wiecej od nich wymagaja niz od nas AWFiS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
co do tej teorii to moge poswiadczyc ze rzeczywiscie stety/niestety tak jest %-(

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 672
Zebym nie byl goloslowny to artykul jakiegos profesorka na temat naszej uczelni
http://www.republika.pl/naukowcy/kamera.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
nie mam ani kasy ani ukladow na awfie a jestem i nie narzekam bo jak chcesz to sie czegos nauczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 749
widze ze dla niektorych AWF to tylko fikolki....ciekawe czy ten co tak mysli utrzymalby sie tam i zaliczyl chociaz czesc przedmiotow .min. anatomie,fizjologie,biochemie,biofizyke... i inne nie mowiac o tych fikolkach na gimnastyce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
laska066
no to bedzie ich czekac niespodzianka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1364
hej..w tym roku uderzam na AWF WROCŁAW... Interesuje mnie kirrunek "instruktorsko-trenerski", lub w ostatecznosci "sport". O testy sprawnosciowe raczej sie nie martwie tylko mam jedno ale... nie mam matury z bilogii... na stronie awf wroclaw nic w sumie nie pisze o bilogii(jest napisane biologia lub geografia)... i chcialem tez spytac czy mam szanse dostac sie z bardzo srednimi ocenami tzn. same dostateczne(nowa matura) i to samo na swiadectwie konczacym szkole( nie liczac 6 z wf-u i 4z geografii<nie mam tez zadnych osiagniec w tej dziedzinie na wyzszym szczeblu>)

LEGIA (L)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jazda figurowa na łyżwach ...

Następny temat

Pływanie.

WHEY premium