SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co mam wziac zeby poszlo 20 kg

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Apo dobrze mówi, ale zamiast glutaminy lepiej kup tauryne

omega3 zawsze i wszędzie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2219
Mientki mówisz tak bo mnie nie znasz:-/... I mnie nie widziales:-/. Jak bym zdjal koszulke przy tobie to stary niestety, ale bym musial to odwolac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
No rzeczywiście musiałbyś to odwołac i stwierdziłbys ześ chudy
Chłopie masz 100 cm w klatce i 36 w bicepsie przy 55 w udzie.To nie rzeźba tylko chroniczny brak masy mieśniowej.No mozę nie chroniczny bo coś pewnie juz zbudowaleś, ale niewiele wiec trenuj dalej.

Zdr.


Zmieniony przez - miętki w dniu 2005-05-16 20:45:48

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 741 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9810
ehh tych rzezbiarzy po 50-70kg to ja znam wieli plakac mi sie chce jak koles ma 27cm w bicu i mowi ale rzezba co nie

i po co sie gapisz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2219
tam mialo byc "bys" zamiast "bym"..:-/ aha i jeszcze jedno mysle, ze istotne- nie jem slodyczy i nie pije alkoholu... Poswiecilem sie bez reszty temu sportu. A Ty mi mientki ******lisz takie bzdety, oj nie ladnie jak na specjaliste, nieladnie:(. Przeciez znam zasady, wiem jak sie trenuje. Cwicze obecnie srednimi ciezarami tak zeby czuc miesien... Na sile wiadomo: molo powtórzen wicej na sztandze. A Ty myslisz, ze co odp*****lam byle jak na silce, przychodze o******le dwie kanapki i ide z kumplami na piwo, co:-/?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2219
Miwntki wida jaki z ciebie spac, ale jednego nie wiesz... Kulturystyka to sila, sprawnosc i piekno. Co z tego ze bede wazyl to 90 kg, a bede ulany jak slon. A koles który wazy 70 kg, kolesiowi innemu co wazy 70 kg nie jest równy... Dlatego stary przemysl najpierw swoje wypowiedzi zanim wypi erdo lisz we mnie slepakami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy twoim wzroscie to powinienes wazyc ok 80 kg.

A na mase nie ma rady - nie da sie jej zrobic bez ulania sie troche tluszczem. Dlatego najpierw jest okres na mase a potem redukcja.
Ale widze ze przy twoim metabolizmie to raczej z otluszczeniem problemow nie bedzie - gozej ze zlapaniem masy wogole.

Wszsytkie porady dotyczace CP lub CP i innych stackow to podstawa. Ale w twoim wypadku KONIECZNIE musisz uzupelnic diete o Gainery - Zobaczysz jak ci z nimi pojdzie sila i masa - bez budulca nie ma szans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
heh, ja tylko nie wiem...czemu wszyscy radza od razu zeby bral XP ?
tak z grubej rury od razu?

mowi ze mial 1 cykl z mono rok temu...wiec?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
"A Ty mi mientki ******lisz takie bzdety, oj nie ladnie jak na specjaliste, nieladnie:(."
Nie specjalista bo te tytuły zaleza od liczby sogów.
Elita, bo o tym swiadczy wkład włozony w to forum i kolor nicka.
Zanim coś o mnie napiszesz przemysl to co ci powiedziałem.
Zęby zjadłem na sztangach.Nie pouczaj mnie proszę
Rzeźby jeszcze nie widzialeś.
Ps. ja mam 10% tkanki tłuszczowej ale w przedramieniu 38 cm.Wiec nie psiz mi o rzeźbie.
Zdr.

Zmieniony przez - miętki w dniu 2005-05-16 23:49:43

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
heh - uzupelniajac moja poprzednia wypowiedz...

jak dla mnie - mono (ewentualnie jakis stopien wyzej ) i trening silowy...do tego bialko/gainer

a nie od razu sie w XP pakowac...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Tauryne i nitrobolon brac w tym samym czasie ?

Następny temat

kreatyna

WHEY premium