SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co jesc przed basen i pod,,,,prosze!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2329
witam,mam 15 lat regularnie od 5 lat chodze na basen....jak zauwazylem plywanie odchudza :)Chciałem żeby ktoś mi pomógł i powiedział co należy jeśc przed basenem i po..(odrazu mowie ze mam ciezkie i meczace treningi!!) Teraz chcialem nabrać trochę masy.
Proszę o pomoc na temat odżywiania(odżywki nie wchodzą w grę)

POZDRAWIAM-proszę o odpowiedź !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2329
jak już mówiłem pływam 5lat ,1500m(1,5km:D) robię w ok 27min...A w 45 min wychodzi coś ponad 2000m napewno !! pływam każdym stylem ale najwięcej kraulem. Ale nie zmieniejmy tematu..Co może mi pomóc dostarczyć energi przed basenem a także masy po basenie :d hehe
pOZDRAWIAM - proszę o odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
czyli potrzebujesz diety na mase...

tutaj powinienes znalezc cos dla siebie

https://www.sfd.pl/temat180091/

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
poprostu pełnowartościowy posiłek tu żadnych kompinacji nie trzeba

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
A czy samym pływaniem połączonym z dietą na masę można zdobyć trochę kilogramów masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
można
spujsz na pływaków

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2329
więc co proponujecie na mase (przed i po basenie) ...pełnowartościowy posiłek ?? - to znaczy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Gucio a na siłowni też ćwiczysz czy tylko pływasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4408 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
z tym pełnowartosciowym posiłkiem to bym uważał (czy bedziesz miał siłę na pływanie z pełnym żołądkiem?).

ja pływam zazwyczaj wczesnie rano, więc i wcześnie jem (ok. 30 minut przed pływaniem) - ok. 100 gram ciemnego pieczywa z miodem i herbata (też może być slodzona miodem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Lepiej niech zje 1-1,5 przed pływaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2329
witam ponowne,odpowiadam na pytanie lukada22 ,że nie ćwicze na siłowni lecz od czasu do czasu to robiłem...Obecnie trenuję w domu pompki każdego rodzaju i brzuszki (z tym idzie mi ciężej)
Chodzi mi o mase...(lecz posiłki zjadane przd powinny chyba być wysokokaloryczne lecz w małych ilościach dlatego,że podczas 45 min przepływam ok 2,2km więc chyba potzebuję jakiegoś powera)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2329
Gdybym zadużo ćwiczył (na siłowni) wtedy źle by mi się pływało...I w tym jest problem,chcem być w miarę dobrze zbudowany a także mieć wytrzymałośc w pływaniu czy też w biegach.Ciężko być silnym zbudowanym a zarazem wytzrymałym....Co z tym zrobić :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inne ciekawostki zywieniowe dla zainteresowanych

Następny temat

Strange

WHEY premium