SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co dobrac jakie bialko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
tak

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 520
i to nic nie zaszkodzi jeśli w tak krótkim odstępie czasowym będę brał to 5g ;)? aha i wracając do białka chciałbym coś nie drogiego tak do 30-40 zł kiedyś brałem właśnie Gainerator z Olimpu i bardzo mi smakował oraz dobrze wchodził warto w niego zainwestować dalej czy znacie jakieś ciekawsze produkty w tej cenie ;) a i czy ta creatina w takich ilościach na nerki nie zaszkodzi czy ogólnie ;P

Zmieniony przez - Creatine00 w dniu 2011-09-24 14:37:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nic nie zaszkodzi

białko
https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_WPC_Protein_ECONO_80-opis26459.html

nerki dadzą sobie radę

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2011-09-24 14:43:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 520
niestety wpc nie bylo u mnie w miescie i kupilem OLimp Gainerator czy moge go brac razem z universal creatine albo jak go ogolnie najlepiej brac np po treningu? jako uzupelnienie mozna ?? czy z rana i przed snem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
mozesz brac razem
bierz wtedy kiedy potrzebujesz uzupelnic posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jako uzupełnienie diety.
Po treningu bd ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
skoro Tobie lata czy bialko czy gainier.. to .. sam wiesz czego chcesz ?? ;) fwa rozne rodzaje produktu..

mozna jako uzupelnienie... jak dla mnie jedyny sens to po treningu .. ale ogolnie wedle brakow w diecie..

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 520
a mogę brać np przed treningiem tą Creatine z Universal oraz Gainerator? bo w tym gai nerze też jest ponoć trochę jakiejś kreatyny jak i bcaa czy to się nie pogryzie ? i później po treningu siłowym sam Gainerator a kreatyne np wieczorem ? czy najlepiej pilnować i brać to i to przed jak i po treningu lub od razu po przebudzeniu przed śniadaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
mozesz dać kreatyne przed treningiem
a po treningu kreatyne + gainerator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 520
tzn jak dam Universal Creatine przed treningiem a po treningu to samo + Gainerator to te śladowe zawartości w Olimp Gainerator Kre-Alkalyn nic nie pogryzie się z Universal?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować ? Nitrobolon2 + Mono

Następny temat

[AKCJA!!!] TESTUJEMY Neurocore - JP8X - BLOOD RUSH PUMP od 9 strony

WHEY premium