SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co dalej

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1092
chcialbym sie dowiedziec ile razy w roku i co ile mozna trenowac typowym treningiem
ktory pomoze nam w poprawieniu naszej zyciowki np takim jaki przedstawil na forum Metalix i jak naalezy ukierunkowac nasz trening po tego typu programie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1092
A czy moglbys mi rozpisac jakas rozpiske ktora pomogla by mi systematycznie ale malymi krokami dojsc d0 tych 130-140 kg czyli jakis trening kilku miesieczny typowy dla wyciskaczy plan z zaznaczonymi okresami roztrenowania itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4957
tesz jestem ciekawy tego,,,no czemu nikt nieodpowiada??????gdzie specjaliści?

<<<<ci z wiarą w życie będą najśilniejsi>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336274
Generalnie po zakończeniu jednego treningu np.6-8 tygodniowego,powinno się zrobic roztrenowanie minimum 2 tygodnie a max 4 tygodnie.W tym czasie należałoby poprawić dynamikę oraz zwiększyć ilość powtórzeń nawet do 10 w serii.Można również poćwiczyć wtedy inne grupy mięśniowe ,jakich nie robiliście podczas budowania siły.I zaraz po tym spokojnie rozpocząć nowy system,lecz dobrze jest żeby nie powtarzać ciągle tego samego.Ponieważ wpada się w monotonię i trening nie przynosi oczekiwanych efektów.
Ja w okresie między systemami stosuję regenerację w kabinie krioterapeutycznej ,oraz zwiększam ilość ćwiczeń aerobowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1092
Wielkie dzieki wzorek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336274
Tob16
Jeśli Twój profil jest prawdziwy ,to kawał chłopa z Ciebie na te lata.A jeśli chodzi o Twój wynik w wyciskaniu to uwierz mi że wszystko przyjdzie z czasem.
Całkiem z innej beczki to mam córkę w Twoim wieku.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4321
WZOREK a po okresie roztrenowania nie robisz powiedzmy dwutygotniowej przerwy od cwiczeń na siłowni na rzecz np rowera, basenu itp?Czy okres roztrenowania jest konieczny czy mozna go pominąć, pytam sie bo zastanawiam się jak zagospodarowac czas naszym, zawodnikom po MP młodzików w trójboju, myslę że warto byłoby dac im wolne na jakis czas od siłowni.

Kowalik
"Bądź silniejszy a będziesz miał rację" W.Sz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336274
KOWALIK
Inna sprawa jest z zawodnikami,lecz uważam że całkowity brak kontaktu ze sztangą jest niewskazany,chociaż okres o którym piszesz czyli 2 tygodnie niepowinien zaszkodzić.Można też ograniczyć ilośc treningów do dwóch w tygodniu w okresie roztrenowania.Basen ,rower myślę że juniorzy i tak mają z tym do czynienia nacodzień.Czy nie lepiej byłoby zastosować ćwiczenia na siłownii ale z wykorzystaniem ,skakanki,stepera czy też rowerka stacjonarnego oraz wprowadzenie nowych ćwiczeń rozlużniająco -rozciągających zmęczone mięśnie.Jeśli będą to robić pod Twoim okiem ,to możesz być pewny że nie zmarnowali tego czasu.
Ale mówię Ci KRIOTERAPIA jest SUPER.Tylko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4321
Mam jeszcze jedno pytanie do WZORKA , z uwagi na kontuzje kolana nie moge wykonywać przysiadów a mc robię w ograniczonym zakresie, w zwiazku z tym wiekszy nacisk połozyłem na wyciskanie. Od 1,5 miesiąca wyciskanie na poziomie wykonuje trzy razy w tygodniu, z różną intensywnością, iloscia powtórzeń zachowujac zawsze rezerwę około jednego powtórzenia w serii, zawsze wydawało mi sie że trzy razy w tygodniu to za dużo na ławę ale w obecnym okresie przygotowawczym jestem przynajmiej 10kg mocniejszy niz w poprzednich okresach, zastanawiam sie więc czy tening ławy 3 razy w tygodniu ma sens i jak długo mogę go kontynuować. Wkrótce chciałby zacząć przygotowywać się do MP w Ts( o ile kolano pozwoli) czy mógłbyś mi udzielic jakis sugestii odnośnie rozkładu treningów na ławce w tygodniu doboru cwiczeń ,serii , powtórzeń.

Kowalik
"Bądź silniejszy a będziesz miał rację" W.Sz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4321
Niestety u nas z krioterapią jest problem ok 100km z tego i innych względów bardzo rzadko udaje się nam z niej skorzystać, regularnie możemy bywać na basenie w saunie, pod prysznicem

Kowalik
"Bądź silniejszy a będziesz miał rację" W.Sz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336274
Ja praktycznie cały czas ćwiczę trzy razy w tygodniu klatkę.Zawsze robię płaską ,lecz w poniedziałek i środę ciężko a w piątek lekko.Cięższy trening to od 4-6 serii i dodaję jedno ćwiczenie również na klatę około 3-4 serii lecz między 6-8 ruchów.Lekki trening to 4-5 serii 6-8 ruchów lub progresją gęsto co 10kg po jednym ruchu ,dochodząc do 80-90%maxa oraz drugie ćwiczenie np.rozpiętki jako rozciągające(też na małym ciężarze)
Ilość powtórzeń zmniejszam tak że, 2-4tygodnii po 4 ruchy,2 tygodnie po 2 ruchy,2 tygodnie na jedynkach.Lecz ciężar dobieram tak aby naprzykład czwarty ruch w czwartej serii był już wykonany ciężko.
Ciągi można dołączyć w poniedziałek a nogi osobno we wtorek i czwartek,ale to juz według własnego uznania.Niemam niestety zbyt dużego doświadczenia w teningu trójbojowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1092
moje dane w profilu sa naprawde prawdziwe waze 109,5 kg i mam 185 cm naprawde nie klamie .a cwiczenia silowe rozpoczolem ok 3,5 miesiaca temu
no i 65 w wycisku zrobilo sie 90.Jak myslisz Wzorek czy moge sie jeszcze poprawic w wycisku do marca o jakies 35-40 kg.Za odpowiedz z gory dzieki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreta

Następny temat

Pudzian na Mistrzostwach Europy Kyokushin Karate w Warszawie

WHEY premium