SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clenburexin

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Berberys jak masz takie akcje to jedz po jednej. A jeśli dalej bedą problemy to odstaw. Mi na 6 dziennie skakało mocno ciśnienie.
Jeśli w ogóle jesteś nieprzyzwyczajona do kofeiny to nigdy nie wiadomo jak organizm może zareagować, zawsze startuj od najniższych dawek, tymbardziej że jesteś nie za duża.
Na początek radził bym zostawić spalacza na później a kawę wypić z rana, przed aero.

Dieta tez musi być, marchew gotowana odpada. Musisz poczytać o tym jak jeść bo bez tego za dużo nie zredukujesz albo zrobisz sobie krzywdę.

L karnityna... Jeśli nie ma diety nic a nic nie da szkoda kasy. Ogólnie szkoda kasy na spalecze jesli nie ma diety.

Zasada jest taka są spalacze dużo kawy - nie ma szans dostarczyć odpowiedniej ilości witamin z diety. Szczególnie dobrze zaopatrzyć się w magnez, potas, - aspargin albo coś podobnego. Tanie a skuteczne.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Proponuje jeść codziennie ok.5-6 posiłków, odpowiednio zbilansowanych pod Twoje indywidualne potrzeby. Podam Ci źródła poszczególnych wartości odżywczych na których powinnaś się skupić.

Białka: piersi z kurczaka, piersi z indyka, ryby, twarogi, filet ze schabu
Tłuszcze: oliwa z oliwek(tłoczona na zimno), olej lniany(również) orzechy włoskie,
Węglowodany: wszelkiego rodzaju ciemne pieczywo, makaron pełnoziarnisty, ryż brązowy oraz jego odmiany, kasza gryczana

Udział składników odżywczych w diecie:
- Białko 12-25%
- Węglowodany 45-58%
- Tłuszcze 25-30%

Krwawienie z nosa może być wywołane przez obecność kofeiny w Cleanburexinie która podnosi nieco ciśnienie i mogło dojść do pęknięcia naczynek krwionośnych i lekkiego wycieku krwi. Jeżeli nie będzie się to powtarzało nie masz się czym martwić. Po za tym krwawienie z nosa może być również objawem przetrenowania oraz przemęczenia organizmu. Może zbyt intensywnie trenujesz i jesz za mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Przyczyną krwawienia może może być tzw."wyjałowinie" organizmu i osłabienie.Pora roku ,którą mamy i długa zima z brakami w diecie może wpłynąć na stan naczyn krwionośnych.Są bardziej kruch w okolicach śluzówki nosa.Czasem wystarczy się lekko przetrzeć po nosie aby wywołać krwotok w takim stanie.Proponuję regularną dawkę Vit C,ACEROLA, Lub zwykły rutinoscorbin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
Przepraszam, że tak długo nie odpowiadałam, ale nie miałam dostępu do kompa :/

Niestety zbyt duża dawka vit C odpada, ponieważ bardzo mocno osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych.

Co do clenburexinu to go odstawiłam, nie zamierzam ryzykować.

Największym paradoksem jest to, ze clenburexin mi szkodził, ale kupiłam l-karnirynę z zieloną herbatą i biorę ją do spółki z thermo stim z olimpa (podobny skład do clenburexin) i nic mi nie jest. zniknęły krwawienia z nosa zawroty i telepanie. Wnioskując z tego nie jest to winna kofeiny tylko składnika który jest w clen a nie ma w t. stim. Nigdy żaden z tych specyfików mi nie szkodził (brałam już fat trasportera, therm line, l-karnityne i thermo fat burner)

Co do diety:

To problem jedynie z kaszą bo nie przepadam. Fileta z kurczaka itp uwielbiam, oliwe z oliwek również. Orzeszków włoskich mam całe drzewo na podwórku :)

A marchewka gotowana na parze? i wogóle inne warzywa?

Kupię sobie jakieś multiwitaminy.

Przykładowo wczoraj zjadłam:
śniadanie: mały talerz zupy jarzynowej
obiad: duszone ziemniaki z mlekiem, surówka i 2 paluszki rybne (bo nie lubię sadzonego białka)
kolacja: 3 łyżki białego sera ze szczypiorkiem, cebulą i śmietaną (taki gzik do obiadu)

A dziś:
zaczełam obiadem bo późno wstałam:
talerz rosołu (na wieprzowinie) z makaronem i marchewka (o 12)
i teraz koło 14:30 2 skibki ciemnego chleba z szynka z piersi indyka i ketchupem

A i przypominam, że kawy nie pijam wcale, jedynie sporadycznie cole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
W okresie redukcyjnym zapomnij o takich rzeczach jak śmietana. To produkt który nie powinien mieć miejsca w Twojej diecie, po za tym widzę że spożywasz zbyt małą ilość posiłków w ciągu dnia.

Talerz rosołu na wieprzowinie na redukcji?? Pewnie do tego był jeszcze biały makaron??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
oki wywale to z jadlospisu

malo jem? ja nie lubie w siebie wmuszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Nie musisz pochłaniać dużych ilości jedzenia tylko przyrządzaj częstsze posiłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
dokladnie;)
5-6 posiłków i akurat wyjdzie tylko kcal ile potrzebujesz;)
ahhh a to krwawienie z nosa mogło być spowodowane osłabieniem...
przy Twojej wadze ucięcie o 50% kcal to bardzo zły pomysł;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
zobaczymy jak mi to pójdzie, wczoraj na wadze rano miałam 76,5kg jutro w czw i sobote ide na silownie

co polecacie robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Popracuj "delikatnym"obciążeniem na niskiej intensywności i dużej ilości powtórzeń aby ruszyć wszystkie partie mięśniowe.Instruktor w gymie powinien Tobie pomóc w szczegółach treningowych.Na zakończenie aeroby.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec nutrition

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium