SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chialbym kupic cos ...ale nie wiem jak stosować :))

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kul najważniejsze to brać co się tylko da na luzie i to pełnym, wtedy i masa lepiej idzie i wogóle wszystko... więc życze ci takiego właśnie podejścia co nie znaczy że masz cokolwiek olewać jeśli chcesz mieć efekt, no i na koniec, chyba że dyskusja się jeszcze przeciągnie życzę ci jak najlepszych efektów i czerpania przyjemności z tego pięknego sportu i pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki kolego hehe życze Ci wzajemnie :) Ale co masz na mysli mówiąc "brać wszystko co się da na luzie i pełnym" ...?

Zmieniony przez - KUL w dniu 2004-06-01 20:46:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Meteorr podsumuję to tak:

WYLEĆ LEPIEJ NA INMNĄ ORBITĘ BO TUTAJ ZA BARDZO MĄCISZ

Kul , posłuchaj Miętkiego.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kul ja to powiedziałem tak ogólnie w odniesieniu do kulturystyki i trochę do życia, bo to i to podobnymi rządzi się prawami, poprostu powinieneś robić wszystko jak możesz najlepiej a efekty przyjdą napewno, choć są takie chwile gdy ich nie widać, więc nie przejmować się za bardzo i dalej robić swoje, starać się korygować błędy które napotkasz, ja staram się zawsze doradzać tak aby ktoś zawsze wyciągnął jak najwięcej wniosków, poprostu żeby wiedział jak najwięcej i mógł nie tylko skopiować to co się mu podaje ale żeby to dostosował jak to tylko możliwe do własnych potrzeb i wymagań własnego ciała. Słabeusz wiem, że chciałbyś mnie posłać do ufoludków, ale ja jestem taki meteorr co ziemię ukochał ponad wszystko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Meteorr, ja tez mam rozstepy i koksu nie bralem...uwierz ze mozna mic rozstepy nie tylko nie biorac koksu ale nawet w ogole nie cwiczac na silowni...
Daje tutaj linka https://www.sfd.pl/temat23985/
w tym monencie 107osob zaglosowalo na opcje 'mam rozstępy powstałe bez ćwiczeń' moze to ci da cos do myslenia i zmienisz zdanie, bo nie masz racji.
rozstepy powstaja bardzo czesto wtedy gdy w krotkim czasie nabieramy rosniemy czy tyjemy...skora sie naciaga i peka...
Na koksie zrobimy powiedzmy w miesiac 10kg i zrobia sie rozstepy - ok.
Siedze prawie od roku na forum i wiele razy czytalem wypowiedzi, ze ktos na samym gainerze przytyl w miesiac 7-10kg. I czy te 10kg zrobilo sie na koksach, czy na 'gainerze' skora zachowuje sie tak samo, naciaga sie i peka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak racja ...wiem o czym mowicie...wiec jednak mozna sie nabawic roztepow po bialeczku kiedy sie ich nie mialo wczesniej ? Tzn pytam czy biorąc białko szanse na rozstepy w jakis sposób się zwiekszaja ? Meteorr dzięki za rade ...wiesz ...bardzo często staram sie robic jak mówisz ...staram sie przykładac do treningow i robić je jak najlepiej ...staram sie ich nie opuszczac ...chyba ze w wypadku ciezkiej choroby ...cięzkiej bo kiedys bylem przeziębiony ale zal mi bylo stracic dnia bez treningu :) A co do motywacji o której mowisz ...kiedy nie widac efektow ...mam czasami takie chile kiedy mam wątpliowsci ...albo ogarnia mnie zniechęcenie do treningow...ale ćwicze cały czas i nie mam zamiaru przerywac...bo momentami jest tak ze motywacja powraca podczas treningu.
Tak wiec dzięki kolego za te rady - przydadzą sie ...dzięki wszystkim za odpowiedzi ...jak juz sie tych rozstepow nabawie ...to pójde do apteki po maśc dla kobiet w ciąży :) I zgłosze sie do was wtedy :) Tak wiec jeszcze raz dzięki za wzystkie posty które mi wysłąliście i powiedzcie mi ile gram ma ta łyzka do herbaty i ile do zupy ? Czekam na odpowiedzi i nareczka wszystkim !!

"...They may take our lives ...but they'll never take ...our FREEDOM !!!!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
przestam pisac z "..." człowiek wymyślił "." (kropke) by ją stosowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
ech, jak mało wiesz, 10 raz sie pytasz czy po bialku bedzies mial rozstepy czy nie TAK albo NIE, zalezy czy masz rozciagliwa skore, zreszta bialko niema tu NIC A NIC do zeczy, takie samo pytanie mozna zadac czy jakbys piwerdalał koxy czy gainera czy kreatyne, jak miesnie urosną a skora nie nadąży to bedziesz miał, jak nadazy to niebedziesz miał...

niema miarki na gramy kazdy proszek wazy mniej lub wiecej od innego...łyzka od zupy to około 25-30g WYDAJE MI SIE...taka czubata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha dzieki, ja slyszalem ze 10 g ... A czy ty mowiles o tym ze stawiam za duzo kropek ? Przeszkadza Ci to ? Poprostu zdania fajnie wyglądają jak jest wiecej kropek...wtedy wskazujemy na to, że by przemyslec dłuzej zdanie ) Zresztaco Ci bede mowil, fajnie wyglada i tele :)
Nareczka !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha i dzięki, bo juz tera wiem ze bialko niema nic do rzeczy - zreszta tak tez myslalem :)
Pozdrówka !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amino Mass NUTREND warte polecenia czy nie?

Następny temat

Pytanie, proszę o pomoc!

WHEY premium