SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbo na redukcji

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4672
Żadnego carbo pogadaj z kimś kto się zna np. dietetykie ,trenerem braki węgla uzupełnisz zwykłym posiłkiem pamiętaj ,że suplemacja to tylko dodatek i nie zastąpi jedzenia.Wiadomo ,że sprzedawcy będą ci radzić żebyś brał wszystko bo chcą sprzedać towar.Ale carbo jest dla osob które mają bardzo duże trudności w nabrani masy albo treningi gdzie spala się ogromne ilości kalori np. kolarstwo, biegi itp. a celem nie jest redukcja !!! Weż nie sluchaj pseudo-eksperyów a jak wychodzi ci w diecie brak wegli to kup lepiej kilo jabłek.Z odrzywek zainwestuj w dobre białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1158
Ty zainwestowałeś w "PH" dobrej jakości.

https://www.sfd.pl/Trenadrol_i_Massdrol-t540926.html

Gratulacje.
Nie pisz już tych bzdur ok? Bo płakać mi się chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4672
A co ma piernik do wiatraka? Nie wiem po co wyszukujeś jakiś innych tematów jak to jest temat o carbo a nie PH !Pisac moge co chce a ty czytać nie musisz zal mi cię dziecko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62171
Jeżeli po treningu są tak ważne jak to nazywacie "węgle szybkie".To ja proponuje zamiast carbo o wiele tańszy cukier puder.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale w carbo są dodatki witamin i minerałów których brakuje w zwykłym cukrze, carbo ma taką przewagę nad ryżem że orzeźwia ciało, smaczniej wypić carbo niż zjeść suchy ryż.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33227
Cukier puder wcale tak dobrze się nie przyswaja. XdamianX ja będąc endo daję carbo po treningi siłowym, przed aerobowym i bardzo szybko czuję regenrację i chęć do aerobówki. A te kilo jabłek zanim się rozłoży i w trawi zajmie trochę czasu, a taka gotowa mieszanka węglowodanów w kilka minut zrobi swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
braki węgla uzupełnisz zwykłym posiłkiem pamiętaj ,że suplemacja to tylko dodatek i nie zastąpi jedzenia.

oczywiscie ze nic nie zastapi jedzenia
ale niewielka jest roznica miedzy np ryzem a gainerem - wiecej w Perfect Body nr 3

jak kos chce uzupelnic ww z ryzu - prosze bardzo
jak ktos np dla wygody czy smaku preferuje carbo - prosze bardzo

sadze ze pytajacy sam wyciagnie wnioski z odpowiedzi udzielonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Xdamian-nie wiem jakich znasz ekspertów ale ja i wszyscy moi podopieczni(nie tylko zawodnicy) a także prawie wszyscy znani mi zawodnicy uzupełniają węglowodany po treningu w postaci jakiegoś rodzaju odżywki zawierającej węglowodany nawet podczas redukcji bo jak każdy(no może prawie każdy)wie że trzeba je uzupełnić jak najszybciej po wysiłku a jest to możliwe tylko w postaci odżywki

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
I jeszcze jedno-spróbuj zjeść 1kg jabłek natychmiast po treningu.
1

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

etykiety na opakowaniach

Następny temat

zestaw bcaa xplode i glutamine xplode

WHEY premium