SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

budowanie sylwetki/azalianna

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13072

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziś po treningu przemyślenia ..... po 2 miesiącach oswajania się z ciężarami, 3x/tydzień, oraz lekkim kardio 3x/tydzień około 20' jest gorzej niż było .... złapałam mega doła .... jak nic nie robiłam i stosowałam swoją dietą (warzywa, warzywa i warzywa) było lepiej.

moje ciało nie lubi ćwiczeń i normalnego jedzenia (takiego jak teraz).
w wymiarach mi przybyło, a na wadze +4kg!!!!

ciemność widzę ;) ale tak serio, po co to wszystko?!

dodatkowo robię się głodna :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
No sorry ale powinnaś się cieszyć skoro wychodzisz z niedowagi. Masz wypaczony wizerunek samej siebie i póki tego nie zmienisz nadal będziesz w lesie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
dobra azalianna, podam Ci raz na tacy, bo widać, że chcesz, ale jakoś w błędnym kole jesteś. tylko się nie przyzwyczajaj:P
ja zaczęłam od tego treningu:
TRENING NR 1 by Obliques z 'Odchudznia łopatologicznego'
Pierwszy poważny trening każdej Lady, uczy pracy z wolnymi ciężarami.

Dwa treningi A i B robi się na zmianę . Zawsze 60sek przerwy miedzy seriami,
Treningi z każdego A i B:
1,2 -gi wykonujemy po 2 serie każdego ćwiczenia, po 15 powtórzeń
3,4 -ty po 2 serie 12 powtórzeń
5,6-ty 3 serie 10 powtórzeń
7,8- my 3 serie 8 powtórzeń
Ćwiczenia oznaczone B1B2 itd wykonujemy parami na zmianę w obwodzie wszystkie serie z przerwami dopóki nie zostanie dokończona zadana ilość, dopiero przechodzi się dalej

Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach (pochwała przysiadu: https://www.sfd.pl/-t818565.html)
B1. wyciskanie sztangi skos góra
B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha
C1. prostowanie nóg w siedzeniu
C2. wznosy tułowia z opadu (http://www.kulturystyka.pl/atlas/pl
Trening B.
A. Martwy ciąg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem
C1. wypady
C2. uginanie nóg leząc
D. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń
Po treningu 20min aerobów na bieżni lub rowerku, lub orbitreku...

Czyli w sumie po 8 treningów z każdego planu, można je robić 2-3x w tygodniu z aerobami na koniec, które można tez systematycznie wydłużać, ale nie więcej niż 40min w sumie, a pozostałe dwa dni proponuje treningi interwałowe.

Przy 3 treningach w tygodniu rozkład wygląda tak:
1.tydzień: trening A (2x15) - wolne - trening B (2x15) - wolne - trening A (2x15)
2.tydzień: trening B (2x15) - wolne - trening A (2x12) - wolne - trening B (2x12)
3.tydzień: trening A (2x12) - wolne - trening B (2x12) - wolne - trening A (3x10)
4.tydzień: trening B (3x10) - wolne - trening A (3x10) - wolne - trening B (3x10)
5.tydzień: trening A (3x8) - wolne - trening B (3x8) - wolne - trening A (3x8)
6.trening B (3x8) i w zależności od samopoczucia bierzemy się za kolejny trening lub 10 dni regeneracji

nie szalej na razie z obciążeniem póki nie skonsultujesz techniki (zwłaszcza przysiadu i martwego ciągu)
i nie dodawaj żadnych ćwiczeń. ten zestaw ma Cię zmęczyć, tak, że nawet na kardio nie będziesz miała ochoty

a że pisałaś o rozstępie to jeszcze obowiązkowa lektura: https://www.sfd.pl/-t900427.html

także teraz do roboty

Zmieniony przez - kebula w dniu 2014-08-02 19:13:30

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
serdeczne dzięki za podpowiedź :) czytałam ten trening. nie robię go, bo nie umiem :( głupio mi iść na salę z notesem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Obejrzyj filmy na yt, potem zapisz ćwiczenia w telefonie/zeszycie/notesie. Co to za wstyd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzę do pure, tam dziwnie patrzą na początkujące laski. No nie wiem, może tylko mi się wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
to zmień siłkę

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I can't :( tam mi najbliżej, najłatwiej z ogarnięciem, z planem ćwiczeń to mogę tam chodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Tak jak Ruda mówi A notabene, co z tego, że się gapią? Idziesz tam robić trening a nie błyszczeć przy lustrach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zależy mi na fleshu przy lustrach, raczej miałam na myśli konstruktywne opinie, niestety nie wypowiedziane. Może faceci już boją się zwracać uwagi laskom, a ja na to czekam, bo serio chcę! jeszcze mam zaparcie i chęci
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czas na zmiany-Anya

Następny temat

Tygodniowa przerwa- pytanie!

WHEY premium