SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowanie masy mięśniowej [silna_Klaudia]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2150
Witam serdecznie

ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: silna-Klaudia
WIEK: 19
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 10 miesięcy

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 54,4 kg.
WZROST: 170cm.
OBWÓD RAMIENIA: 27cm.
OBWÓD ŁYDKI: 34cm.
OBWÓD UDA: 53cm. (najszersze miejsce)
OBWÓD BIODER: 85cm.
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 73cm.
OBWÓD TALI 66cm.
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 85cm.
Poziom tkanki tłuszczowej to 18,8% nawodnienie 57% tkanka mięśniowa 42kg.

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? Zwiększenie masy mięśniowej. Umięśnione, fit ciało.

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: Brak
PRZEBYTE KONTUZJE: Brack
WADY POSTAWY: Skolioza- piersiowa w prawo, lędźwiowa w lewo
ALERGIE: Brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: Brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? Tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? Nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? Nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: Odżywka białkowa, Beta-alanina
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) Nie

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl?
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?

Nie jem monotonnie. Robię cheat day raz na 1-2 miesiące. Tak to 100% czysto. Nie jem cukru, słodyczy, fast-foodów, żadnych drożdżówek. Jestem przykładem na to, że jak się chce to się da nie jest tego. Jem dużo produktów zbożowych, warzyw, piersi z kurczaka, mleko.


****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach

Stosowałam trening push&pull i dzielony split. Teraz przechodzę na FBW 3 razy w tygodniu. Zamierzam na duże partie wykonywać 2 ćwiczenia na małe po 1. Zakres powtórzeń 12-8 z progresją ciężaru.

ZDJĘCIA
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tylem.

Zależy mi na budowaniu masy mięśniowej. Celuję do okolic marca. Potem redukcja na lato. Mój rozkład makroskładników to 120g. B/ 280g. W/ 45g.T łącznie 2000kcal. Nie są to jeszcze kalorie na których tyję. I chciałam się Was poradzić, czy mam dobrym rozkładem jest podział B/W/T 24%/56%/20% ?

Wkrótce podam zrzut diety i treningów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Dosyć duże skrzywienie, bez konsultacji z ogarniętym fizjo lepiej znaleźć alternatywę dla tych ćwiczeń

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Malutko tłuszczy, podbij do przynajmniej 1g/na kilogram masy ciała. W jaki sposób zamierzasz dokładać kcal (tłuszcze/węgle)?

I podrzuć dziewczynom zrzuty diety i rozpisz trening, na pewno się przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Na pewno masz za mało tłuszczu, celuj pomiędzi 1g/kg wagi a 60g na początek, jeśli wyjdzie nieco więcej to nie szkodzi

Wrzuć trening do sprawdzenia

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Te "duzo" piersi z kurczaka i mleko to hmmm zdrowe nie jest. No chyba, ze masz dostep do prawdziwego wiejskiego i nie na hormonach czy paszu sojowej itd. Tluszcz za maly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2150
Dziękuję bardzo za informacje w takim razie dodaje tłuszczu do diety na 1g/1 kg masy ciała.
Zamierzam dodawać kalorie przez dodanie węglowodanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Nie bój się tłuszczy, nie gryzą ^^.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2150
Mój wczorajszy trening. Przeszłam na FBW od tego tygodnia, od poniedziałku będę wykonywała po 2 ćwiczenia na duże partie, po 1 na małe. Brzuch zamierzam trenować 2 razy w tygodniu. Zamierzam robić ten trening 3 razy w tygodniu. Tylko nie wiem czy to nie za mało, zazwyczaj chodziłam na siłownię 4-5 razy w tygodniu.

Rozgrzewka- orbitrek 3 minuty + rozgrzewka z ciężarkiem po 1 kg.
Klatka- wyciskanie na płaskiej- 6kg-8kg-10kg.-10kg.12kg. (12-8 powtórzeń)
Plecy- wiosłowanie na maszynie (20kg-25kg.-30kg.-40kg. (12-8 powtórzeń)
Barki- odwodzenie rąk z talerzem 5kg. 4 serie po 12 powtórzeń na stronę.
Biceps- młotki hantle 6kg. 10 powtórzeń na stronę 7 serii 30 sekund przerwy
Triceps- ściąganie drążka wyciągu górnego 10kg.-10kg.-15kg.-15kg. (12-10 powtórzeń)
Nogizakroki 4 serie 8kg. hantle 10 powtórzeń na nogę
Brzuch- allachy na stojąco 10kg.-10kg.-15kg.-15kg. 12 powtórzeń

To tylko była taka rozgrzewka i zapoznanie się z tym planem. Od następnego tygodnia będzie mocnej :) Przeraża mnie tylko długość tego treningu.




Zmieniony przez - silna_Klaudia w dniu 2015-12-05 09:59:13

Zmieniony przez - silna_Klaudia w dniu 2015-12-05 09:59:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2150
Tutaj zrzut mojego jedzenia z wczoraj. Miałam cały dzień poza domem więc moje jedzenie najlepsze wczoraj nie było.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
-Za wolno podchodzisz do ciężaru właściwego. Jeśli twój optymalny ciężar, to 40 kg, to po co marnować dwie serie na pracę z 20-25? Zrób sobie porządną rozgrzewkę, albo dodaj serię rozgrzewkową nie wliczaną do właściwego treningu i ciśnij te główne ćwiczenia już bliżej właściwych ciężarów.

-No i generalnie zaczyna się raczej od nóg a kończy na izolacji i brzuchu.

-na diabły ci SIEDEM serii młotków??

-chcesz non stop jeden trening robić? Trochę bez senu. weź sobie conajmniej dwa do robienia naprzemiennie.





Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2015-12-05 13:20:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2150
jurysdykcja


-na diabły ci SIEDEM serii młotków??

-chcesz non stop jeden trening robić? Trochę bez senu. weź sobie conajmniej dwa do robienia naprzemiennie.






Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2015-12-05 13:20:12


Te 7 serii młotków to taka jakby cała seria nie pamiętam jak to się nazywa. Ale bardzo fajnie wchodzi i była mega pompa. Spodobało mi się :)
Nie, nie mam zamiaru robić cały czas tego samego treningu. Mam zamiar zmieniać ćwiczenia na każdym z treningów w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To wrzuć cały plan. A co do biecepsów - są sensoweniejsze metody spędzania czasu na siłowni. Jak lubisz, to whatever, ale to nabija czas, a w sumie jest zbędne. już lepiej dodać dodatkowe ćwiczenie pull.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWE CIAŁO W BUDOWIE - zgłoszenia

Następny temat

DT emilys - 2 lata później :)

WHEY premium