SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuszek (fotka)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2039
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1399
hmm cel? po prostu chciałbym wyrobić sobie mięśnie brzucha? czy nie wiem masz z tym jakiś problem? a że nie wiem do końca jak dlatego się pytam to chyba nie jest zabronione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2039
tak mam problem ponieważ jesteś gówniarzem który wygląda ogólnie jak słomka, a pyta się TYLKO o brzuch!

Twój brzuch jest tak chudy że widać jak trawi pokarm, a ty się pytasz o jakieś wy****ane techniki na niego. Zrób dzień w dzień po 3 serie brzuszków różnymi technikami każda, rób tak przez 2/3 miechy aż dojdziesz do wprawy i przy takiej budowie będziesz miał kaloryfer jak u babci w domu...

nie zrobisz tego, dlaczego? bo to już wymaga wytrwałości i systematyczności więc wolisz spróbować jakiś wymyślnych technik, co do których nie ma gwarancji i ich nie rozumiesz ale wiesz tylko że są SZYBSZE i to ci młody wystarcza...

Po prostu jesteś typowym przedstawicielem swojego pokolenia.

Poza tym coś co przy twoich warunkach może zająć tak mało pieprzonego czasu i jest tak proste [pod warunkiem posiadania cierpliwości i konsekwencji czego NIE MASZ] nie zasługuje na OSOBNY PIEPRZONY TEMAT [btw powstało ich sto o tej tematyce] i nie zasługuje na takie KOMBINOWANIE z którego i tak NIC nie wyjdzie bo jesteś typowym leniem.

O tym mówię i im prędzej to zrozumiesz tym prędzej coś z ciebie będzie.

:]

Zmieniony przez - Simonidas w dniu 2010-04-13 13:51:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1399
wiesz co z jednej strony musze ci podziekować za tą odp bo odp konkretnie i na temat :) a z drugiej no może i jestem gówniarzem w porownaniu o tobie ale nie musiałeś to powiedzieć w taki obrażający sposób ;)
sporo o tym czytałem jakieś abs,abs2 a6w i inne.
wiesz tylko żebym mógł tak cwiczyć jak ty mówisz to trzeba sie też znać i wiedzieć co robić jeżeli byłby gdzieś taki plan to pewnie bym tak robił :) a tak to pozostaje mi robienie tego głupiego a6w :(
Simonidas w sumie to mi pomogłeś sog :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 365
Simonidas - nie zgadzam się z Tobą - rozumiem jak najbardziej Krechę, kiedy ja szukałem jakiejś wiedzy nt. ćwiczenia brzucha znajdywałem różne sposoby, różne metody. Każda z nich była zachwalana i jednocześnie krytykowana, więc czułem się zdezorientowany. Spędziłem bardzo dużo czasu a i tak nie wiedziałem jakie ćwiczenia powinienem wykonywać, bo jedni krytykowali tą metodę, inni chwalili, z pozostałymi metodami to samo. Mimo tego, że dużo przeczytałem, zasięgnąłem wiedzy to dalej nie wiedziałem co i jak robić. Trochę więcej wyrozumiałości : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2562
Zgadzam się z Simonidas, większość chłopaczków w wieku 16-20 lat chce zrobić krate w miesiąc (przed wakacjami), pociesze Cię też byłem takim leniem, wiek zmienia podejście mam teraz 22lata, jestem niski 171cm ale dzięki uporowi 4x w tyg bieganie, areoby i 8min dziennie brzucha schudłem z 77kg na 66kg (wiesz jaka to męczarnia jak zaczynasz z bojlerem?) padał deszcz, pizgało, wiało a biegł taki ***** przed siebie na początek 3km teraz 12km, dziękuje. Co do brzucha też robie, jestem przekonany że czytałem więcej od Ciebie i przyswoiłem więcej wiedzy. Dlatego olałem 6w i zacząłem robić 8min dziennie brzuch, jestem na 76dniu (tylko w niedziele mam przerwe) ominąłem 1 DZIEŃ! Na początku piłem czasami piwo, skończyłem bo na chu* to robić jak zaraz po piwie pójdzie się ***a*!!! Czasami pijany o 23 robiłem, ale robiłem. Teraz nie pije nie jem główna. Efekty? Pod ostatkami tłuszczyku mam mięśnie twarde jak skała, zaczyna się formować coś, widać teraz tylko 2 górne mięśnie. Jestem średnio zadowolony ale się nie poddam, od 2 dni robie 2x dziennie 8 min. Ale jestem na to gotowy i wiem że wytrwam a 90% zakładających temat popisze poćwiczy tydzień i podziękuje. Forum czytam od roku ale mało pisze. Cel 64kg potem zaczne rzeźbić reszte, z przyrostem wagi nie będzie problemu ojj nie będzie.
P.S w wieku 16 lat nie miałem takiego brzydkiego brzucha na bokach, powodzenia jak będziesz starszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 500 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4163
patrze po nazwie tematu a tam "brzuszek" to sobie myślę że jakaś laska założyła temat

i nawet nie wiecie (chociaż pewnie się domyślacie) jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem że to chłopak

"Religia jest dla ludzi bez rozumu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1399
no bo mój brzuch jest taki misiowaty i dlatego tak go nazwałem :)ale tu chyba nie chodzi o nazwe tematu tylko o problem zawarty w nim ;)

InzP
"większość chłopaczków w wieku 16-20 lat " sam masz 22 lata i 20 latka nazywasz chłopaczkiem? ogarnij sie troche bo nie którzy by cie za to wyśmiali ... rozumie 16-17 ale nie 20...

Zmieniony przez - krecha93 w dniu 2010-04-14 21:34:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2562
Człowieku skończysz podstawową edukacje pójdziesz na studia lub do roboty i zobaczysz jak w rok z chłopaczka zmieni Ci się światopogląd. Chłopaczkiem jesteś aż życia zakosztujesz a zakosztujesz po szkole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 500 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4163
no bo mój brzuch jest taki misiowaty i dlatego tak go nazwałem

takie pytanie nie na temat
wolisz chłopaków??

"Religia jest dla ludzi bez rozumu"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z bicepsami nic je nie rusza

Następny temat

propozycja cwiczen na klatke piersiowa biceps i triceps

WHEY premium