SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch - Abs i a6w

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
można ćwiczyć abs i a6w jednocześnie czy lepiej najpierw zrobić jakiś cykla potem drugi bo nie mogę się zdecydować od którego zacząć tak by jak najszybciej mieć dobrze wyrobione mięśnie brzucha
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 166 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1964
Po pierwsze - cierpliwość, brzuch jest raczej niepokorny :/ . Osobiście polecałbym abs.

Zmieniony przez - eMepleme w dniu 2009-06-05 10:28:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12791
Widać podejśćie szybko

Na szybko nie ma nic nie zdążysz wyrobić tego brzucha do wakacji na 100 %
Wiec laski nie bedą skakały .

Nie kombinuj za wiele bo szybciej sie to skończy niż nawet zaczniesz .
Poczytaj o treningu ABS
https://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html 

Pomóż mi ściągać z Radpishare !:D kliknij ! potrzebuje 50 klikniec do darmowe konta :)
http://www.rapid-share.biz.pl/index.php?d=c1bb74048a5d773b8107cdc90cce668d
http://www.sfd.pl/Karbek_-=-__Początki_-t501318.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
ok rozumiem cierpliwość popłaca i dzięki w końcu za jednoznaczną odpowiedź bo ile ja się naczytałem o tym na co jest aw6 a na co abs:D nie mogłem się zdecydować i robiłem obydwa cykle :) to dziś robię tylko abs a z a6w na razie se odpuszczę dziękuję za pomoc:) a no ijasne że chciałbym mieć jak najszybciej wyrobione mięśnie brzucha ale nie należę do osób które cały dzień szpanują tym na basenie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1528
ABSII i A6W to systemy treningowe do niczego nie prowadzace to garstwa cwiczen..
Jest setki wartosciowych cwiczen ...
To juz bylo wałkowane kilka razy a6w - treninig codziennie bzdura wielka
Wybierz kilka cwiczen z ociazeniem i wplec je w trening!

TYLKO DWIE RZECZY SĄ NIESKOŃCZONE ..WSZECHŚWIAT I LUDZKA GŁUPOTA

Pomogłem podziel się Sog'iem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
NO nie takiej opini to jeszcze nie słyszałem że abs i a6w jest do niczego :D jakie są ye ćwiczenia z obciążeniem chętnie porobiłbym też brzuszki ale z powodów zdrowotnych nie dam rady :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
ukyf

Zgadzam się. Po pierwsze brzuch to nie jest coś nie wiadomo co żeby ładować w niego Bóg wie ile ćwiczeń i w dodatku codziennie, on też potrzebuje regeneracji i konkretnego bodźca treningowego. Polecałbym bardziej zrobić 3 podstawowe ćwiczenia z obciążeniem, lub bez. Np:

Podnoszenie nóg wisząc na drązku 2x15
Russian twister na rzymskiej 2x15
Unoszenie tułowia na rzymskiej 2x15

Zaczynając od dołu przez boczne skończywszy na górnych partiach mięśni brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
natomiast pierwsze słowa w traktacie legendary abs pisze że takie ćwiczenia jaki proponujesz no limit są do dupy (cytuję) te wszystkie na rzymskiej z tym pierwszym się w zupełności zgadzam a czy mógłbyś dać opis do tych dwóch pozostałych?? jeżeli miałbym posłuchać Ciebie i ukyfa to musiałbym zrezygnować z a6w natomiast abs zakłada dwa dni treningu i jeden dzień przerwy więc w sumie to też nie jest chyba takie złe prawda?? wobec tego odrzucam a6w a abs w zupełności zgadza się z tym co mówiłeś nolimit

Zmieniony przez - cmpunk w dniu 2009-06-05 22:19:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
Najlepszym sprawdzeniem będzie wykonanie poszczególnych ćwiczeń i sprawdzenie jak na nie reagujesz. Ja sprawdziłem rózne metody i te do dupy ćwiczenia na mnie podziałały najbardziej, cenie prostote. Jeżeli chodzi o ćwiczenia na rzymskiej to pierwsze unosisz tułów w bok (skrecasz w lewo prawo) i wracasz wykonujesz np powiedzmy 15 razy w serii, unoszenie tułowia to chyba wiadomo coś jak brzuszki tylko pod kątem ujemnym. Na mięśnie skośne możesz spróbować jeżeli będziesz zainteresowany też skręty tułowia ze sztangą. Jest dużo sposobów, a ja jak mówiłem cenie prostote bo najprostrze ćwiczenia działają na mnie najlepiej. Sprawdz i zobacz co na Ciebie podziała. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzymska jest na prostowniki w części lędźwiowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
Volter14



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost a siłownia

Następny temat

Siatkówka i dynamika

WHEY premium