SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost a siłownia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
Bardzo prosiłbym o rozpatrzenie mojej sytuacji od narodzin jestem mały strasznie teraz mam 16 lat i mam może 165 cm zzacząłem ćwiczyć rok półtora temu. Ćwiczę klatę normalnie i na ławce ukośnej ćwiczyłem przez jakiś czas podnoszenie sztangi na biceps na stojąco (wiecie o co chodzi:p??) teraz ćwiczę tylko sztangielkami ale ostatnio wymyśliłem sobie ćwiczenie polegające na przyciąganiu do tułowia ciężaru który zakłada się z tyłu ławki jak się chce ćwiczyć nogi ćwiczę także nogi na leżąco. Czy któreś z tych ćwiczeń może spowodować obniżenie wzrostu?? bo ja nie rosnę:D wręcz skurczyłęm się o 1 cm czy to może być spowodowane siłownią proszę o w miarę szybką odpowiedź! Wiem że już jest masa takich tematów jednak bardzo proszę o odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
Chciałbym się także dowiedzieć jakie wykonywać ćwiczenia aby mieć przyrost masy mięśniowej i nie obciążać kręgosłupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobrze ciwczę???

Następny temat

brzuch - Abs i a6w

WHEY premium