SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak działania storma z uniwersala

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Witam panowie biorę juz storma jakieś 4 tyg i wogóle nie czuje działania tego suplementu ( nie ma nawet nabicia woda jak przy zwyklym mono) ani masa ani siła nie drgneła na plus, wiem że na mase to jest dieta ale zeby siła nic nie poszła i tak samo z wytrzymałoscia na treningu kompletne zero jak bym nic nie brał

DT strom rano jedna miarka plus 4 g beta alaniny przed treningiem storm po treningu
DNT storm rano beta w porze treningu

Podejrzewałem że to jakis wał ale reklamacji mi nie chca uznać na sfd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
w sklepie sfd nie sprzedają 'podrób'
kiedy miałeś ostatni cykl na kreatynie?
jak wyglada Twoj trening i odzywianie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Przerwy bylo okolo 2 miesiące, trenuje 3 razy w tyg na chwile obecną dieta jest ale nie masuje. Zrozum ze wogole nie czuje tego supla, po mono to chociaz do lazienki czesto latałem a po tym zupelnie nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Teraz dokupilem zwykle mono i juz jem z tydzien razem ze stormem i odrazu czuje inna gęstośc miesnia( jestem bardziej nabity) po kilku dniach no i jeszcze z mono przedtreningowka leci stimul 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Widocznie lepiej reagujesz na mono niż na stacki, tak też się zdarza, sfd bierze prosto od producentów, i o wałkowaniu nie ma mowy, kto by się w to bawił dla kilku groszy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
a też macie takie zejscia po tym stimul8?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35796 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263135
grzesiek6789
a też macie takie zejscia po tym stimul8?


Efekt "zejścia" po stimulu ma miejsce u bardzo wielu osób

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
sypie po pól miarki no może 2/3 max i jak robie trening 2 godzi to mam straszne zejście ale jak posiedze i walne jeszcze jakies areoby i wyjdzie około 3 godz to jest spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35796 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263135
3 godzinny trening to przegięcie imo

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
No ja tez w dwie godz sie ogarniam spokojnie no ale coz teraz musze juz robic wiecej bo jak mam godzinę chodzic przyj**any to wolę spedzić na siłce Ogolnie to chcialem inna przedtreningowke ale nie bylo to wzielem to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak się gadka klei na siłowni to 3 godziny leci jak nic

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pilna porada

Następny temat

Białko SFD Mass Activator

WHEY premium