SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bokser199 / dziennik / crossfit-dwubój

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
28.01.2015 ŚRODA
CROSSFIT


Dosyć wyczerpująca rozgrzewka, póżniej doskonalenie techniki JERK .

no i....

WOD#

w parach do zrobienia

x40, x30, x20, x10

Wall Ball
Ball Lunges
Kettebell Swing OH



pierwsze ćwiczenie wykonywaliśmy na zmianę, wyrzut piłki z przysiadu, piłka spada na ziemie, kolega ją podnosi i wyrzuca, później ja i tak aż do 40..
drugie i trzecie ćwiczenie juz w pełnych powturzeniach z tym że ja najpierw robiłem swingi, kolega robił wykroki , zmiana i zaczynamy koleją rundę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
piątkowy Trening opuszczony z powodu przeziębienia, regeneracja trwa i bedzie trwać jeszcze jutro... A w międzyczasie zapisałem się na majowy bieg ,,RUNMAGEDDON" który odbędzie się w moim mieście 30 maja ;) I mamy nowy cel do osiągnięcia :D TO LUBIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
02.02.2015 PONIEDZIAŁEK
CROSSFIT

Po kuracji weekendowej, zwlaczyłem przeziębienie i z uśmiechem na twarzy mogłem iść na trening, jeszcze co prawda delikatny katarek ale nie przeszkadzał mi za bardzo. Dziejszy trening:

-bardzo intensywna rozgrzewka (trener zaczyna powoli przygotowania zawodników do runnmagedonu )
-zabawy z kettlebell (szlifowanie technik swingów )
no i w końcu on ...

WOD#

AMRAP 12min
9 x GTO (15kg)
7 x pull-ups (siłowo podchwytem)
5 x wall climber

udało mi się zrobić 5 pełnych rund, ale nie jestem zadowolony bo ściana mnie troche dobiła.. Następnym razem będzie lepiej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34983
Powodzenia w przygotowaniach do biegu! Moi bracia brali udział rok temu, ja się niestety za późno dowiedziałam, a też bym pobiegła.
Ale zabawa musi być super, w tym roku chyba spróbuję :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
ej no to zapisz się do nas:) pobiegniemy razem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
04.02.2015 ŚRODA
CROSSFIT

W klubie przygotowania do RUNAMGEDONU więc zawsze rozgrzewki są ostre... ale dajemy radę.

Dziś było szlifowanie podwójnych przeskoków na skakance, zaczyna mi to powoli wychodzić:)

WOD#
EMOM 20min

5 x FRONT SQUAT (35KG)
7 x WALL BALL (10KG)
9 x JERK (35KG)
11 x K2T
13 x BURPEE

szło się zmęczyć, chodź trening ani za mocny ani za słaby.. Ogólnie jestem zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8419
Wpis dla powiadomek. Powodzenia, będę śledził postępy :D

"Jeśli mam dziś zginąć, to zginę podczas wymiany ognia."
http://www.sfd.pl/ZombieHunter__wytrzymałość_przede_wszystkim-t989306.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34983
Łe, ale właśnie tak patrzę i w Poznaniu nie ma tego biegu w ogóle. Ten, w którym brali udział moi bracia, się chyba jakoś inaczej zwał.
I było mniej błota :P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
może SPARTAN to był?:) a ty przyjedź do nas na RUNMAGEDON, z Poznania aż tak daleko nie masz :D będzie fajnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
6.02.2015 PIĄTEK
CROSSFIT
Dziś ćwiczyliśmy ,,poziomkę" najpierw na podporach a później na kółkach, nawet nieźle mi szło, brzuch się wzmacnia coraz bardziej:)

WOD#1
AMRAP 4min
5X RING DIPS
10X SDLHP (24KG)

2 minuty przerwy i....

WOD#2
AMRAP 4min
20sekund PLANK
5x BURPEE

W pierwszym WODZIE zrobiłem 9 serii i zostało mi 15 sekund ale nie było sensu zaczynać następnego
drugi WOD 8 serii.

WODY nie za ciężkie, spodziewałem się za jak to w piątek będzie zap****** :)

Jutro w planie jest bieganie, ale co z tego wyjdzie jeszcze nie wiem. DO RUNMAGEDDONU trzeba sie przygotowywać:)

Zmieniony przez - bokser199 w dniu 2015-02-06 23:03:21

Zmieniony przez - bokser199 w dniu 2015-02-06 23:03:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podstawowe wody z obciazeniem

Następny temat

Dziennik Treningowy korzen

WHEY premium