SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boks vs siłownia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 259
Witam.Mam 18 lat, 170cm wzrostu i waże 60kg(trudno mi przytyć...uwarunkowania genetyczne). Ze wzgledu na niski wzrost chce zacząć ćwiczyć boks, by zaden wyższy koleś nie dal mi manka. A także zacząć chodzić na siłkę, by złapac troche masy i rzeźby. Tylko nie bardzo sie w tym wszystkim orientuje i mam takie pytanie: czy boks i jednocześnie siłka to dobry pomysł?? Bo słyszałem, że można np ćwiczyć na siłce, ale nigdy nie boks i siłka razem.pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
hehe, a niby czemu nie moznaby bylo tego laczyc - myslisz ze np. tyson wygladal tak jak wygladal nei widzac nigdy sztangi?

a co do niemoznosci przytycia - bzdura straszna.
jak jesz duzo i nie tyjesz, oznacza to tylko ze musisz jesc jeszcze wiecej - poza tym wiekszosci osob tylko wydaje sie ze jedza duzo.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jak najbardziej mozesz polaczyc

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 259
No właśnie ja słyszałem coś zupłnie innego...a nie bardzo sie orientuje, więc wolałem zapytac. A waszym zdaniem co proponujecie najpierw zacząć?? Podkreśle, że jestem niski i szczupły.
I mam pytanie jeszcze do odżywek/białko czy to jest szkodliwe dla zdrowia...nie chciałbym stosować sterydów to zupełnie odpada. Więc co ewentualnie proponujecie? Za wszystkie dop serdeczne dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Na sam początek dietę. W zależności od intensywności treningów bokserskich można pomyśleć o antykatabolikach.
1

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4446
co do silki i boksu to bokserzy robia cwiczenia na sile bo one wlasnie zwiekszaja szybkosc i sile ciosu

"życie jest za krótkie żeby być trzeźwym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
sama dieta, po co antykataboliki ? nie ma na co kasy tracic ?

silownia poprawia sile ciosu i szybkosc ? od kiedy ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4446
mowi tu o cwiczeniach silowych a nie na mase a pozatym bawisz sie w boks? bo moge ci powiedziec tyle ze jak sie zlomem pomacha to pozniej bez obciazenia worek lata jak szmata

"życie jest za krótkie żeby być trzeźwym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
a worek Ci odda ? bo chyba nie

tak samo nie bedzie sie ruszal, ani nie bedzie czlowiekiem. wiec to co potem robisz na worku nic nie znaczy

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 73 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1908
U siebie na sekcji bokserskiej bylem najwiekszy, a chlopaki po 15 lat i tak uderzali duzo mocniej, oczywiscie z biegiem czasu poprawilem technike, ale przy dluzszym stazu mlodziakow i tak uderzali mocniej:)
Najlepiej cwiczyc boks w dni treningowe, ale po silce i dobrej kondycji tez daje rade, tylko pozniej juz doslownie na nic nie mialem sil;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Boks po siłowni. Nie radzę

Good ol' chicken!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pas neoprenowy a masa

Następny temat

Jak szybko spalić tkanke tłuszczową z brzucha

WHEY premium