SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie na czczo

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1942
jestem na redukcji. mam do zrzucenia tak na oko z 7/8kg. zaczalem biegac na czczo po 30min + 10min dojscia i powrotu(spacerkiem) w miejsce biegu. dystans jaki pokonuje to okolo 4/4,5km. czy nie zaszkodzi to moim miesniom? czy moze biegac w innych porach. jesli tak to w jakich? dodam ze trening silowy jest juz w trakcie tworzenia. mam caly dzien do rozgospodarowania. moge cwiczyc/biegac o kazdej godzinie

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 84

Wzrost: 181

Obwód klatki: 105

Obwód ramienia: 34/35

Obwód talii: 93

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: wakacje;p

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: sprint od kompa do lodowk;p , 1/2 razy w tygodniu wieczorny 20/30 minutowy spacerek

Odżywianie: wczesniejsze odżywianie: fast food, chispy, alkohol itp

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: zdrowy jak ryba


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: dieta alkoholowa

Zmieniony przez - MANITA w dniu 2011-06-15 00:41:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1942
to zrobie tak
1. przed biegiem 80g owsianki na 200ml mleka - by podniesc glikogen
2. bieganie
3. posilek potreningowy 1h po biegu (prawdopodobnie ryz paraboiled + jakies bialeczko)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
"Stosowane wcześniej diety : dieta alkoholowa "
Przybij pionę

Jak biegasz na czczo to zabezpiecz mięśnie BCAA, jeżeli go nie masz to zjedz lekki posiłek białkowy przed bieganiem, bedzie bezpieczniej. Od ciebie zależy o jakiej porze i czy na czczo chcesz biegać

Jak redukcja ma sie udać to zadbaj o dietę, bez niej ani rusz. Jak masz teraz wakacje i nie pracujesz to masz szansę zrobić coś sensownego przez te 3 miesiące - ale z dietą i treningiem. I bez alkoholu niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1942
dzieki za odpowiedz. odzywki nie wchodza w gre (przynajmiej narazie)
. myslisz ze zjedzenie 2 jajek 40min przed biegiem to dobry pomysl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
Na alkohol mozna sobie pozwolic, nie strasz go az tak

Pare zasad trzeba przestrzegac i mozesz pic byle nie za czesto

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11565
nie przesadzajcie z tym bcaa przed bieganiem o tym nirch pomysli jak zejdzie do jednocyfrowego bf ja bym biegał na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
Bieganie na czczo to relikt, i nie chodzi mi tu o moją opinię. Mówie to na podstawie wypowiedzi wielu doświadczonych osób w tej dziedzinie. Zjedz posiłek a po 1,5-2h idż sobie pobiegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1942
a jaki mialby byc ten ewentualny posilek? moglaby byc owsianka na mleku + 2 jajka cale? i ile w takim razie powinienem biegac po takim posilku. licze na odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11565
Możesz potraktować go jako zwykły posiłek przedtreningowy jako białko daj lepiej jakieś mięsko i do tego powiedzmy ryż brązowy odczekaj te 1,5h i na trening pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze trochę i ja zacznę biegać na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Ja od 2 tygodni biegam na czczo i jakoś nie zauważyłem żebym spalał mięśnie.

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Po mleku średnio wygodnie mi się biegało. Zalezy kiedy biegasz. Jak dość z rana to raczej średnio pakować w siebie na sniadanie mięcho i ryż. Coś lekkiego, liczy się wygoda, komfort a co za tym idzie - długość biegu.

Insert - nic dziwnego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba / Redukcja - kilka pytań

Następny temat

Dieta Redukcyjna i Trening dla 42 latka - konsultacja potrzebna

WHEY premium