SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie - tłuszcz - mięśnie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Aha no i co do głosów,że przy masowaniu nie powinno się robić aerobów,HIIT i ogólnie wszelka aktywność fizyczna inna niż te ćwiczenia,które wykonujesz na treningu siłowym odpada...Szczerze mówiąc mam to gdzieśWolę pomału rosnąć i nie zalewać się tłuszczem za bardzo.Poza tym lubię taką aktywność i źle się czuję jak się trochę nie zmęczę.Masz jeszcze trening Tabaty do wyboru,też się może zainteresuj,ja przerobiłem z przysiadami ze sztangietkami i unoszeniem ich w górę i na pewno wrócę jeszcze do tego typu treningu.

Zmieniony przez - gautatyr w dniu 2008-07-28 14:04:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 581
Dzięki Wam serdeczne za wszystkie odpowiedzi. Musze się chyba przymierzyć do tego HIIT-a

"a pomiędzy 3 dni brzuch"
osobiście brzuszek robię codziennie. Szarpnąłem się na a6w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Robiłem 3 razy "szóstki",dokładnie,do końca i szczerze mówiąc wcale mnie nie przekonał ten program,znudził,a efekty średnie poza tym brakuje ćwiczeń na skośne w tym programie...Daje coś na pewno jednak teraz ćwiczę zupełnie innym programem i widzę różnicę,mięśnie rosną i czuć to po każdym treningu.Szóstki lekko wzmacniają mięśnie i trochę spalają tłuszcz w tej okolicy z powodu swojego aerobowego charakteru,jednak nie wierzę,że ktoś tym wyrabia imponujące mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 581
Daje coś na pewno
No właśnie na to liczę, że coś mi da. A biorąc pod uwagę ze ja zawsze brzuch tragicznie zaniedbywałem to wierzę że da mi dużo, no ale cóż..., jak skończę to zobaczymy.
Inna sprawa, że różne organizmy różnie reagują.

teraz ćwiczę zupełnie innym programem i widzę różnicę,mięśnie rosną i czuć to po każdym treningu.
a czy ten program też spala tłuszczyk czy tylko buduje suchy mięsień? I co to za program jeśli można spytać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Dużo ludzi jest w błędzie,ponieważ ćwiczenia na mięśnie brzucha nie są od spalania tłuszczu właśnie tam,może tylko w bardzo małym stopniu.Ja ćwiczę teraz co drugi dzień,unoszenie nóg w zwisie (zmieniam czasem na ugięcia kolan do klatki),odwrotne spinanie (to potrafi dobrze wymęczyć),skłony z linką wyciągu-allahy,no i najlepsze według mnie na boczne aktony ugięcia tułowia w bok ze sztangietką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Ja Ci powiem tak trenowałem HIITA 2 razy w tygodniu wraz z innymi cwiczeniami i jakiś szczególnych strat mięśnia nie odnotowałem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 581
Ja Ci powiem tak trenowałem HIITA 2 razy w tygodniu wraz z innymi cwiczeniami i jakiś szczególnych strat mięśnia nie odnotowałem ;]

a tratę tłuszczu odnotowałeś? były efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
kliknij w link w podpisie to zobaczysz czy były straty tłuszczu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
kliknij w link w podpisie to zobaczysz czy były straty tłuszczu ;]

Perez, nawet starego pryka przekonales do HIITa pare tygodni temu, a glownie wlasnie przez efekty, ktore uzyskales

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-07-28 17:33:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
No widzisz,pisałem kilka postów temu,a Ty się zastanawiałeśTylko HIIT na początku może być upierdliwy,zaciśnij zęby i dajesz,dyszysz jak hart ale to szybko mija i ogólnie po jesteś mniej zjechany niż po aerobach ale trakcie potrafi dopiec Poczytaj o HIIT na forum.Ja sobie zaprogramowałem elegancko bieżnię i jutro właśnie po brzuchu znów trochę się pomęczę.

Zmieniony przez - gautatyr w dniu 2008-07-28 17:45:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POPRAWA DIETY

Następny temat

Proszę o pomoc.

WHEY premium