SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps...duzo czy malo?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 721
hehe, troche z tym nadgarstkiem przesadziles elwisio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
"troche"...hahahaha

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Ja zaczynałem od 28
Chudzina jak nie wiem byłem
Ale z 61 kg wagi do 80 przybiłem

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1683
ludzie dziwie wam sie....smejecie sie z tego jaki kto ma wymiar bica...naprawde nie ladnie!!ja osobiscie nie mam nawet 30 cm a jestem silniejszy od wielu moich znajomych ktorzy maja wiekszy "kabel" niz ja...powinniscie sie nauczyc ze wielkosc miesni nie jest najwazniejsza.
1

nie piję,nie pale-idealny materiał na męża...hehe!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
antubis, czemu piszesz w liczbie mnogiej? Ja widze tylko elwisio który sie naśmiewa. Ale nie można miec pretensji do kogos kto ma w nadgarstku prawie 32 cm...
1

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do tematu: mozliwe jest miec 32 w bicu i tachać sztange 28kg, ale ja bym nie chcial widziec jak to podnosisz.. nic ci taki trening nie daje, jesli zalezy ci zeby miec wiecej niz 32 to poczytaj o treningu bo raczej nie jestes koks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2086
Tez mam 32cm:) Nie cwicze na silowni (tylko 1-2 razy w tygodniu na "szkolnej silowni' ) i 30kg to wezme owszem ,ale na 2lapy Pamietam ,ze w jakimstam temacie koles podnosil 10kg 8razy przy tej samej lapie i sie pytal o porownanie- sprawdzialem i mam tak samo....

|No Pain| o(◘_◘)o |No Gain|

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1683
Andrzey masz racje...troche sie zagalopowalem.

nie piję,nie pale-idealny materiał na męża...hehe!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
Andrzey coś się chyba rozpędziłeś chłopcze ja nie mówie że mam 32 w nadgarstku tylko 35 w przedramieniu i nie śmieje się z chłopaka, no może troche bo skoro ma 32 w bicu to zamiast zakładać post który mu nic nie pomoże to powinien się wziąść za ćwiczenia, tyle............

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
Ja mam 37,5 w bicepsie a moj kolega ma zaledwie 32 i 35 kg targa na biceps i robi po 8 powturzen a ja ledwo 30. Ja mam poprostu slaby biceps koledzy mówia ze do mojej reki to wogule sily nie mam bo cwicze za malym ciezarem bo ja pompuje reke 25 kg i robie od 15do 20 powturzen i efekt mam tylko sily nie mam .i nie wiem po ile powturzen mam robic zeby przyszla mi sila. dzieki za odpowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dysproporcje wynikające ze złego podejści do ćwiczeń...

Następny temat

TRENING 2x w tyg - JAK? PROSZE O POMOC

WHEY premium