SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy nie za dużo

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Czy 3 razy w tyg na grupe mięśniową to nie za dużo przy treningu na mase?

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
za duzo nawet 2x .. trenuje 3-4x tydzien , grupa miesniowa trenowana 1x trydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
A powiedz mi jaki plan ułożyć mniej więcej jak nie trenuje nóg tylko samą górę ciała tak żeby była każda grupa trenowana 1x w tyg?Inni jak mogą też niech coś dopowiedzą :)

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
bez sensu ze nei ciwdczysz noog czemu/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Dietę mam nawet, nawet to pomyślałem że może to jest przyczyną że kiepsko z przyrostami.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Nie robię nóg dlatego że i tak nie za bardzo wyrabiam z normą białka 2g na kg więc niech nie idzie to w nogi bo narazie to samej góry rozbudować nie mogę.Wiec jak nie ćwiczę nóg to mam napewno mniejsze zapotrzebowanie na białko.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wiesz ze trening noog pomaga w rozbudowaniu goory?
oto dalczego - estosteron postrzebny do tworzenia szybkioch wlookine miesn. jest wydzielany w najwiekszym stopniu przy trenowanianiu najwikeszej liczby wlookien ( UDA)...
ja np jem 1,5- 2,0 nie wiecej bialka (najczescie 1,8) to wystarcza/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
no wlasnie, z reszta składniki odżywcze, w tym także białko rozchodzą sie po calym organizmie. to nie jest tak, ze zjesz 2 g białka na kg masy ciala i jak cwiczysz tylko0 bica, to wlasnie tylko na bica ci pojdzie cale bialko! poza tym nie trenowanie nog moze cie doprowadzic do dysproporcji i pozniej mozesz wygladac smiesznie. A ułozenie planu na tydzień ( znogami) bym zrobił tyak:
pon.-Klatka,brzuch
wt.- Barki, Biceps, przedramie
śr-wolne
Czw.-Plecy, tric, ( względnie łydki )
Pt-brzuch
Sob.-Uda+łydki
Niedziela-wolne
Naturalnie zakładam, że przy trenowaniu kazdje grupy nie zapomnisz o kapturach, o tym że przedramie to góra i dół przedramienia, barki na kazdy akton, plecy na kazda grupe itd. Czyli najlepiej cwiczenia złożone ( z wolnymi ciężarami ).Oczywiscie jak chcesz jechac na mase, ale tak wnioskuje po tym, że napisałes, że chcesz "rozbudować góre".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
przy plecach chodzi mi oczywiscie o kazdy mięsień :D ( nie zapomnij o prostowniku itd. - bo wiekszosc chce tylko ladowac na najszersze, a to błąd )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nygol trening az 5 dni (ja bym skroocil do 4 :) )
po za tym przy klacie pracuje bark przedni ktoory poterm obciazasz na treningu barkow ( czyli juz dzien po) poza tym obciazsz trioceps 3x tydzien.. zalezy od stazu ale na poczatku nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
dla przypomnienia plecki to : najszerszy,obły większy,obły mniejszy,podgrzebiebniowy,czworoboczny, prostownik, mozna jeszcze wspomniec o podłopatkowym....
w sumie te 4 pierwsze powinny działać przy cwiczeniach na najszerszy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nogi trening - korekcja , prosze o porade

Następny temat

wolne chodzenie

Wiecej