SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko ostrowi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5049
gainer to carbo (weglowodany) + bialko

Hey Deejay!!! Pump Up The Basse and Drop the Beat!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
ja tam trzaskam widelcem.
minuta ostrego mieszania i zero pianki, zostaja malutkie grudeczki ktore sie da przelknac, a i przedramie spompowac takim machaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 166 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10146
Ja mam zero grudek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
hmmm ja sypne bialka do sheakara z mleczkiem pare razy wstrzasne i zero grudek, ani razu nie mailem grudki jedynie co to pianaka ktora opada po paru min

sPoNger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 135
Ja wsypuje do szklanki troszke mleka wlewam biore to dobrze mixerem rozrabiam i jak sie zrobi taka gęsta paćka to dolewam mleka do końca tyle ile potrzeba i mikserem biore przez jakieś 30s. no i niema żadnych grudek

POZDRAWIAM !!!
%%% justmaxxx %%%
justmaxxx {} justmaxxx
%%% justmaxxx %%%
justmaxxx {} justmaxxx
%%% justmaxxx %%%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
a macie wy shakery?
przeciez u mnie z woda w shakerze to nei ma zadnego problemu, rozpuszcza sie idealnie

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41087
Ja jak mialem ostrowie to wzucalem do wysokiej szklanki, dodawalem lyzke kakao, majtlem z dwa razy lyzeczka, wzucalem do mikrofali na 1,5 minuty, majtlem dwa razy lyzeczka i mialem pyszne kakao waniliowe
w innych sposobach przyzadzania ostrowia mi nie smakowala, a nawet mozna by powiedziec ze byla fuuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
omg jakie kombinacje alpejskie ;p przeciesz ostrowa ma bardzo dobra rozpuszczalnosc noz kurde zjadlem troszke i nigdy nie mialem ani jednej grudki a nie uzywal do tego niczego prucz zwyklego shakara do odzywek... a wy tu jakies miksery pogrzewanie;p jak nie macie shakera wlejcie mleko do sloika dajcie kakao lub cokolwiek dla smaku jesli chcecie wsyp bialeczko zakrec sloik:> i potrzasnij pare razy zero grudek.!!!

sPoNger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
dokladnie, kombinacje a wystarczy glupi shaker za 15 zl

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
ja też mieszam ostrowie(czekolada) z wodą w shakerze i zero problemów, żadnych grudek nie ma tylko muszę parę min odczekać żeby piana opadła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest ?? Do czego sie nadaje ??

Następny temat

Co o tym sądzicie

WHEY premium