SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko ostrowi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
u mnie w shakerze sie rozpuszcza idealnie

ale piana ze o kurva

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24658
piana jest najgorsza. z kakao troszke lepiej :d

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
ja miałem owoce lesne i piana była tylko troszke. a kilka razy potrząsałem i już gotowe

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 166 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10146
W shakerze z wodą się elegancko rozpuszcza ale piana jest ogromna , a jeśli chodzi o smaki to obecnie pije bananową i jest całkiem smaczna ,wanilia też jest dobra ,naturalna smakuje jak ser a owoce leśne są ohydne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
chcoko ile dajesz wody i białka ze ci smakuje? bo ja biore 3 łyżki takie jak do zupy i smak mam******wy a piana tez jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 166 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10146
Daje 30g czyli tak jak Ty i do tego jakieś 200ml wody ,na początku też nie czułem smaku ale po jakimś tygodniu poczułem i zaczęło smakować.Zazwyczaj robie sobie przed zaczęciem śniadania rano i podczas treningu żeby piana zdążyła opaść ale jak się śpieszę to potrafię i taką samą pianę wypić ,brzuch wywala i bekam z 5 minut ale jak mus to mus

Zmieniony przez - choko w dniu 2007-03-16 20:37:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
chocko masz zero grudek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197
Ja robie tak:

Wlewam mleko do "szklanki"
Wsypuje gainera
Dodaje lyzeczke kremu czekoladowego (nutella czy taki z raczka z auchan xD)
I mieszam mikserem

Piany nie ma i smak jest czekoladowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jak nie chcecie piany to dolejcie trochę oliwy przed zmieszaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
snoop mówiąc garnier chodzi ci o białko?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest ?? Do czego sie nadaje ??

Następny temat

Co o tym sądzicie

WHEY premium