SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

beta alanina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
Jestem lekkoatleta, i chciałem sięgnąć porady - jaką BA mi polecacie?
Lepiej czystą czy z dodatkami?
Chce osiągnąć max formy na koniec stycznia/początek lutego więc dobrze by było gdyby mi ktoś napisał dawkowanie.
Zależy mi na szybkiej regeneracji, i wytrzymałości mięśni i wydolności.

Osobiście znalazłem taką-powiedzcie czy to dobry wybór biorąc pod uwagę, że nie mam grubego portfela https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Beta_Alanina-opis25750.html

I co myślicie o tej- to jest jedyna jaką znalazłem w stacjonarnym sklepie w moim mieście (osobiście nie jestem do niej przekonany) http://tanie-odzywki.pl/kreatyny/2157-olimp-beta-alanine-carno-rush-80caps.html

Dzięki bardzo ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
brałbym te z activlabu. co do dawkowania to możesz 4g ed przez kilka tygodni

Zmieniony przez - stojeden w dniu 2014-10-09 14:10:39

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 415 Wiek 6 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8888
Ja bralem Beta z Mr Big i szczerze polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
stojeden
brałbym te z activlabu. co do dawkowania to możesz 4g ed przez kilka tygodni

Zmieniony przez - stojeden w dniu 2014-10-09 14:10:39


dlaczego przez parę tygodni? Betke można lecieć i pół roku



Do autora wrzuć betke Activlaba, IHS, SFD też są spoko

~5g dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
"dlaczego przez parę tygodni? Betke można lecieć i pół roku" - można tylko po co, jak wysycenie karnozyny w mięśniach sięga "zanitu" przy kilku tygodniowej suplementacji ba. dalsza suplementacja to strata kasy :)

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4510 Napisanych postów 35788 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263091
stojeden
"dlaczego przez parę tygodni? Betke można lecieć i pół roku" - można tylko po co, jak wysycenie karnozyny w mięśniach sięga "zanitu" przy kilku tygodniowej suplementacji ba. dalsza suplementacja to strata kasy :)


Beta alanina działa najlepiej przy dluzszej suplementacji, kilka tygodni to troche krótko.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
z tego co pamiętam, z badań, to spożywając ba przez okres 4 tygodni w dawce 3g ed poziom karnozyny w mięśniach rośnie o 42%, co świadczy, że przy suplementacji 8-10 tygodni urośnie do 100% i tego nie przebije. również dawka większa od 3g ed sprawi, że okres do osiągnięcia 100% wysycenia mięśni karnozyną będzie krótszy. na dodatek z tego co pamiętam, to zmniejszając dawkę ba w trakcie suplementacji nie powoduje obniżenia poziomu karnozyny, wręcz odwrotnie, dalej będzie rosnąć.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
zgadza się, jednak poziom karnozyny utrzymuje się na wysokim poziomie jeszcze przez co najmniej do 3-4 tygodni po zaprzestaniu suplementacji. of kors po tym czasie nadal trzeba ładować jeżeli nam zależy na tych 100% :)

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
jedyny jaki widzę do finansowy :P

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKA FUNKCJONALNE ACTILAB - NOWOŚĆ NA RYNKU!

Następny temat

Przedtreningowka

WHEY premium