SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

astry1 - przemiana 2012

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
No, dziś zdecydowanie lepiej się czuję. Wypoczęty i pełen energii.
Czas na małe podsumowanie okresu treningowego.
Właściwie tabelka wystarczy...



W ostatnich 2 tygodniach notuję spowolnienie przyrostów. Myślę, że sedno tkwi w regeneracji a dokładnie w zbyt małej ilości snu oraz stresie. Cóż życie idzie swoim torem... W tym czasie zmieniłem też odżywkę białkową. Nie sądzę, żeby to miało tak istotny wpływ, choć muszę stwierdzić, że olimpa piłem ze smakiem natomiast smak obecnej nie bardzo mi odpowiada.

Ogólnie to jestem bardzo zadowolony z tych 2 miesięcy pracy na siłowni. Organizm przystosował się do diety i już nie chodzę notorycznie przejedzony jak to miało miejsce w styczniu

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
bardzo dobre wyniki.
dalej pojdzie troche wolniej-wykorzystujesz jeszcze bonus poczatkujacego.ale spokojnie- jeszcze pare miesiecy na tym pojedziesz...:)
Najwazniejsze,ze nie zmarnowales tego bonusa jakims nieodpowiednim,wygórowanym treningiem,co na poczatku czesto sie przytrafia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Gratuluję bardzo dobrych efektów , tak trzymaj i dawaj dalej.

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15272
Ważne, że czujesz się dobrze i nie jesteś zniechęcony. Cyferki rosną trzeba się cieszyć. Ciśnij dalej i przyrostów.

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rowniez gratuluje efektow :) A to cieszy rowniez grupe wsparcia hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
A dzięki, dzięki. Grupa wsparcia to ważna sprawa

Dzisiejszy trening całkiem fajnie poszedł, no może prócz przysiadów. Jakos ciężko mi szło, ale zrobiłem

Dzień treningowy "A"

1. Przysiad olimpijski 4x10 (120s) 47,5kg
2. Martwy na prostych 3x8 (120s) 55kg
3. Inverted rows 3x8 (120s) ciężar ciała
4. Wyciskanie francuskie(triceps) 3x8 (120s) 25kg
5. Brzuszki na ławeczce skośnej 3x20 (90s) ręce za głowę
6. Podciąganie kolan do klatki w zwisie 1x10

i jakieś 2 godz. później 1x3 i 1x5 "brzuszki na drzewie"

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
astry1

i jakieś 2 godz. później 1x3 i 1x5 "brzuszki na drzewie"


Filmik jakiś będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Skrzydło filmiku szukaj w temacie:

Ostatni archaiczny trening u prof Attili-roma abs

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przysiady robisz ze stalym obciazeniem ? To samo w MC? Czy podajesz maksymalny z jakim konczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Ze stałym. Wszystkie ćwiczenia robię ze stałym obciążeniem. Plus seria rozgrzewkowa przed każdym z ćwiczeń z reguły około 40% obciążenia roboczego.

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skrzydło-Przemiana 2012

Następny temat

wighet2 przemiana 2012

WHEY premium