Brooke Wood to australijska zawodniczka federacji WBFF Bikini Pro. Zaczynała jako fanatyczka ćwiczeń cardio i ciągle martwiła się o to, by nie przybrać na wadze. Jednak im bardziej się ograniczała, tym mniejszy postęp widziała, przez co była bardzo sfrustrowana i nieszczęśliwa. W końcu Brooke zauważyła, że ​​jej podejście prowadzi donikąd, więc postanowiła całkowicie zmienić swoje podejście do treningów.

Zainteresowała się treningiem siłowym i dodała więcej kalorii do swojego dziennego menu. Brooke szybko zauważyła, że zmiana przynosi niesamowite efekty. Udało jej się ukształtować niesamowitą sylwetkę, którą możecie obserwować na Instagramie.

 

Aktualnie Woods stosuje trening typu split oraz wykonuje treningi HIIT. Trenuje 3 do 7 razy w tygodniu, w zależności od tego, jak jest napięty jej harmonogram. Chociaż jest bardzo zajętą kobietą, wie jak ważny jest sen i regeneracja, dlatego przestrzega rytmu dobowego. Brooke przyznaje, że jej dieta jest czasami trudna do utrzymania, ale kiedy ma gorsze chwile, spogląda w lustro i przypomina sobie o tym, jaki cel chce osiągnąć.

Na Instagramie edukuje kobiety, które boją się przybrać na wadze, gdy Brook poleca im trening siłowy i jedzenie większej ilości kalorii. Autralijka mówi, że wiele kobiet przesadza z ilością cardio i zbyt mocno ogranicza kalorie. Jak wiadomo, nie jest sposób na uzyskanie zdrowej i szczupłej sylwetki. Na podstawie własnego doświadczenia Brooke wie, że spożywanie większej ilości kalorii i wykonywanie treningu siłowego pozwala na zbudowanie estetycznej sylwetki. Jak Wam się podoba Brook?

 

 

 

Komentarze (7)
lordknaga

wsrod thch zawodnicznek nawetz wbff - to ta jest ot yaka srednia na jeza :-D zmyslowa? zmyslowo to ona chyba te rozklapicho pokazuje %-) niech juz cos nowego wymysla, bo te zdjecia podwozia i silikonow sie juz nudne robia, kopiuj/wklej a na insta jesy pierdyliard identycznych.

3
Bull

Czekałem na wpis kolegi :)

3
lordknaga

az takie dobre sa ? :-D

3
ojan

Zmysłowa bo pobudza zmysły - wzroku, smaku :-)

0
AdamZx

Bardzo ładna zastanawia mnie jedno te wszystkie Pro trenują ludzi za kasę a same mają trenera dlaczego one same się nie trenują a potrafią trenować innych?

0
TomQ-MAG

to jest dosc czesta praktyka, rzadko ktory PRO, czy zawodniczka PRO trenera nie ma:-)
to, ze znasz sie na rzeczy nie zawsze sprawdza sie w prowadzeniu samego siebie, wiele osob nie umie na chlodno ocenic swojej sylwetki, czy swoich dzialan, wiec potrzebuje wsparcie, ktore po prostu powie, czy robi dobrze czy tez nie. Czasem ta osoba ma za zadanie powiedziec tak, robimy zmiane diecie/treningu/saa, lub nie jeszcze poczekaj itd

3
lodzianin1

Przy okazji sie na wzajem promuja
Z drugiej strony czesc nawet z zawodnikow mr. O ktorzy maja wszystko doklepane tez ma trenerow

1