SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aeroby - co mam zrobić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 123


przewertowałam kilka wątków odnośnie owego zagadnienia i nie wiem co mam zrobić .... wiele ludzi pisze że aeroby najlepiej z rana na czczo a ja mam siłkę czynną dopiero od 10 ..... wiec co mam zrobić zaczekać ze śniadaniem do 12 czy jak wstane o 8 jak zabrać się za aeroby domowe np. z filmem na DVD?
mianowicie takim jak na fotce a potem o 10 iść znów na siłownie ...
cel : redukcja tkanki - jestem pogodzona że biust też lekko straci na tej rekucji - ale coś za coś :)
jak sobie ułoże dietkę to wkleje do tego postu ... narazie ją tworze ... głównie kopiuje i obliczam białka , tłuszcze i węglowodany
narazie się skupić na spaleniu tlanki tluszczowej a potem na rzeźbie delikatnej mięśni głównie brzucha - czy to dobra kolejność: odsłonić mięśnie a potem wyrzeźbić czy na odwrót?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9368
heh no wlasnie bo w zwyklych butach to chyba nie bardzo Ale teraz snieg stopnial:)kurde to pozostal tylko basen i rowerek na silowni jako areoby,bo u mnie bieganie nie przejdzie w zime... Ale osatnio to straszecznie..siedzi sie w domu tylko i tyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
zle rozumujesz

wstajesz jesz snaidanie<odpowiedni zbialnsowane> po 1-2h idziesz na silownie , katujesz miesnei treningiem silowym i po silce robisz od 20 do 30 min aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 123
ale ja nie chce robić ćwiczeń siłowych, nie zależy mi na umięśnionym ciele ale na szczupłym bez tłuszczu wiec czy mogę tylko okupować maszyny aerobowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
okoopywanie wyłącznie maszyn aerobowych skończy się spowolnieniem metabolizmu; inna sprawa jest taka, że szczoopłe i jędrne ciało, to nie ciało odchoodzone wyłącznie dietą i aerobami, a dietą, treningiem siłowymi i ew. aerobami; to mięśnie gwarantooją jędrność ciału

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
nigdy nie mialam takiego ciala jak po pierwszych miesiacach silowni:P

wbrew ogolnemu przekonaniu, jak zaczniesz cwiczyc silowo nie urosniesz i nie bedziesz wygladac jak kark, za dobzre by bylo%)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 123
narazie to ćwicze w domku :) najgorsze jest to że mam chłopieęcą sylwetkę czyli małe biodra, pupa chude rece i nogi ..... najbardziej mnie dobija ten tłuszcz w pasie i tylko głównie chciała bym się go pozbyć ale tak się nie da :) jak schudne to od stóp do głów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
wiec cwiczeniami siłowymi mozesz naprawde bardzo fajnie uksztaltowac sykwetke

tyłek zaokrąglic, brzuch spalic&podrzezbic, ladnie uda umiesnic, rece podrzezbic. Zalezy tez czego oczekujesz?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 123
hmmmm może to co teraz napisze jest dziwne ale mi zależy tylko na płaski i lekko umięśnionym brzuchu... reszta ciała mi się podoba i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
.

Zmieniony przez - yupie_girl w dniu 2006-10-27 17:46:25

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
wiele ludzi pisze że aeroby najlepiej z rana na czczo a ja mam siłkę czynną dopiero od 10
Ulice są czynne całą dobę, parki może niekoniecznie, ale i bez nich pobiegać można o każdej porze na zewnątrz masz więcej tlenu niż w pomieszczeniu, a spalanie tłuszczu to jest utlenianie

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaja całe czy bez żółtka??

Następny temat

Moja redukcja

WHEY premium