SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

actiVe na Rybach, silowni i rowerku %-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
hehe ja nie mam treningu nigdy go nie mailem... wczoraj rozmawialem o tym z Metrowcem i ogolnie to wyszlismy z takiego zalozenia ze nalezy stymulowac miesnie i nie miec stalego planu.. oczywiscie technicznie wszystko poprawnie wykonywac z uwzglednienim odpoczynku na kazda z partti.... ja jak ide na silke robie to na co mam ochote... wazne aby np nie robi po klatce na drugi dzien tricepsa itp inna sprawa to technika wykonania i cwicenia odpowiednie ale tutaj tez cudow nie ma modlitewnik lawka lawka lamana maszyna smitha na barki przysiadow nie robie od roku;d ciagow tez nic specjalnego

dieta hmm nie mam wyliczonego zapotrzerbowania... jem po prsotu zdrowo.. 5 posilkow i na oko juz dobieram proporcje.. twarog ryuby tunczyki z weglowodanow czarny chleb czasami ryz ale tez znacznie je obcialem

aeroby tutaj dodalem rower przedewszystkim intensywnosc masakryczna po kazdym treningu 20 minut wychodze jak mokra nitka.. i o to chodzi nic pozatym:D bralem tez thermo speed i hmb jakies poltora meisiaca


natomiast wiem jedno.. ze odstawienie smazonego daje naprawde masakryczne efekty!!!!!!!

Zmieniony przez - actiVe w dniu 2006-08-25 14:30:07

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1578
Nie chciałbym cię urazić mówiąc że dużo zawdzięczasz genetyce bo widze że naprawde duzo włożyłeś trudów w obecną formę, ale nie wiem jak to zrobileś bez rozpisanej diecie zeby taką masę zbudować a potem tak ładnie ją wyciąć bez dokladnie wyliczonego bilansu....dla mnie super...pozdrawaim

KWIATULA16 ma moję konto bo dostał banika a ja często nie siedze na forum więc wszytsko co ewentualnie zrobi to jego sprawka heh:P:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38367
Efekty redukcji za***iste!!! SOG!!!

Aktualny test: http://*******/cctw
Stary test: http://*******/cctc
Siłownia: http://*******/cctf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Swietna sylwetka, najlepsze nogi, sog.

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
młody filip to jest tak ze ja juz jestem na takim etapie ze nie musze meic rozpisanej diety trenuje juz 5/6 lat i po takim czasie uwierz mi jak ciagle czytasz to i tamto stosujesz diete pozniej juz automatycznie bez zadnego planu wiesz co masz jesc naprawde

automtycznie intuicyjnie wyciagasz z lodowki albo kuoujesz to co uwazasz za potrzebne

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1581
Super podoba mi się :D Ale chyba nie trenujesz kapturów :( ALbo poprostu na fotce tak słabo wyszły no ale i tak jest genialnie :)

..:: Kulturystyka... A Way Of Life ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
a co to sa kaptury ?

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Widziałem te całe kaptury na głowach penerów na moim osiedlu, może mu chodziło o to, że penerów nie trenujesz jak należy...

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2006-08-25 16:31:05

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
co nie kumam

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24917
Gratuluje formy.Niestety pepo wyjechał,bedzie w poniedziałek i napewno oceni ;) Pozdrawiam

Pep Bro ;*

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 lata ciezkiej pracy

Następny temat

Jankiel88 Moje foty po 8 miesiącach ćwiczeń

WHEY premium