SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w pytania

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 355
Napoczatku chcialbym przeprosic jesli byl juz ten temat "dokladnie rozchodzi mi sie o jedno pytanie dotyczacy a6w "

Jezeli mam 5 dzien a6w czyli 3 serie 6 cykli to moge naprzyklad rano jak wstane zrobic jedna serie i jak przyjde ze szkoly do domu 2 i 3 serie .
Rozchodzi sie o przerwy miedzy seriami czytalem wiele ze nie mozna robic przerw ale o ile sie nie myle na orginalnej stronie o a6w przeczytalem ze nawet za 40minut mozna wrocic do nowej serii. Wazne jest zeby wykonac tyle serii i cyklow w jednym dniu jak jest na harmonogramie i nie ma potrzeby wykonywac serii jedna za druga.

Jeszcze raz z gory przepraszam jezeli bylo juz to pytanie zadawane.
Z gory thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
Jeśli już tak bardzo chcesz to rób serie z max 1 min przerwy między nimi bo rozkładanie tego nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
A6W to słaby i szkodliwy trening. Odpuść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 355
Nie otrzymalem odpowiedzi ;(
Slyszalem wiele o a6w ale takze widzialem efekty wiec mysle ze sprobuje zrobic ja do konca. Ponawiam prosbe o odpowiedz na pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
W A6W trening w danym dniu ma być ciągły - nie można go robić na raty.

A poza tym dołączam się do tego co napisał messi: odpuść A6W, chyba że chcesz nabawić się przetrenowania mięśni brzucha. Wierz mi, sam robiłem A6W i nikomu jej nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 355
To co polecacie przez 5 miesiecy robilem brzuszki i wbrew pozora masy troche mam ale ze tak sie wypowiem "napne brzuch to pod nim cos tam widac". Jakie cwiczenia polecacie na wykonywanie w domu zeby bylrowny dobry efekt jak a6w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chcesz tłuszcz spalić to interwały 3x w tydogniu i dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Jeśli masz brzuch zalany tłuszczem a pod nim są mięśnie to musisz się go pozbyć jednak na pewno nie poprzez robienie XXXX serii na brzuch. Odpowiednia dieta+np. interwały+trening brzucha 2-3 razy w tygodniu w mniejszym zakresie powtórzeń ale z obciążeniem.
Mit 10 http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 355
Czyli przeczytalem to ale nie zrozumialem co to interwal.Jakie sa te cwiczenia moglby ktos ulozyc?:d.Trening w domu powtarzam xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 355
co do 6 weidera znalazlem takie cos na oficjalnej stronie

Tu pisze ze do nastepnej serii mozna podejsc za godzine:P






seria – to wszystkie cykle, jakie należy wykonać danego dnia, przy czym nie ma potrzeby wykonywania ich bezpośrednio po sobie. Między poszczególnymi cyklami trzeba odpocząć co najmniej 3 minuty. Do kolejnej serii możemy podejść nawet po godzinie, w zależności, jak nam pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
Daj sobie spokój z tym a6w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
zdecydowanie bardziej od a6w polecam abs2, poszukaj sobie ;)
wznosy nóg w zwisie to jedno z najlepszych ćwiczen na brzch
do tego dorzuc jakies bieganie czy basen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW czy Pull&Push

Następny temat

Split do oceny (po rekonstrukcji ACL)

WHEY premium