SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc.. PILNIE :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
Mam 174 wzrostu i obecną wagę 58 kg:/ Brałem przez 3 miesiące MASS XXL w połączeniu z kreatyną OLIMP przybrałem przez ten czas na wadze ok. 10 kg .. przestałem brać Odżywkę na jakieś 2 miesiące i praktycznie spadłem z wagą do punktu wyjścia ważę teraz tyle samo co przed braniem odżywek i chodzeniem na siłownie. Ćwiczeń oczywiście nie przerwałem przez ten czas. Ponownie chcę wrócić do brania odżywek zakupiłem sobie MASS XXL tak jak ostatnio w promocji było opakowanie aminokwasów TRECA w płynie do tego kreatynę i DEXTRYNE. I tu jest moje pytanie na opakowaniu aminokwasów jest napisane że wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej a ja chcę przybrać na każdym KG więc ta zbędna tkanka mi by wcale nie przeszkadzała. W sklepie z odżywkami koleś powiedział że amino w połączeniu z MASS dadzą lepszy efekt co o tym sądzicie?:/ Ja uważam że po tym będe wysuszonym mięśniakiem a chciałbym być bardziej "ulany" że tak powiem :D. CZEKAM NA JAKIEŚ PORADY. PZDR
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
ojojoj
coś mi się wydaje, że za wcześnie złapałeś za tę kreatynę, bez odpowiedniej wiedzy, diety, treningu, suplementacji spadki są nieuniknione...
lepiej się za dietę weź narazie
często są spadki po kreatynie, ale trzeba dążyć do maksymalnego minimalizowania ich
to nie była wina gainera - on tylko uzupełnia dietę !
a bez niej nie zachowasz za wiele mięśni po cyklu...

a co do aminokwasów to owszem wspomagają odchudzanie tzn. pomagają zachować stan antykataboliczny no i mogą pomagać w utracie tkanki tłuszczowej, ale na pewno mozesz je brać, nie dadzą one "tłuszczu" ale pomagają w budowie suchej masy mięśniowej i w twoim przypadku na pewno nie zaszkodzą

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2008-12-03 19:30:33

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
Próbowałem wcześniej samej diety ogólnie ćwiczę prawie rok przez pół roku jechałem na samej diecie, potem wziąłem się za odżywki.. diety poprostu u mnie nieskutkuje. Mój organizm jest taki, to co zjem w ciągu 1 - 2 h podczas ćwiczeń spale na siłowni..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
DIETA ZAWSZE SKUTKUJE, POPROS O POMOC W DZIALE ODZYWIANIE

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
przy tej wadze masz niedowage jak koledzy wyzej napisali wez sie najpierw za pozadna diete gdybys ja mial to bys nie mial tych spadkow... mass xxl to tylko uzupelnienie diety wiec nie licz ze od tego bedziesz niewiadomo ile tyl. jak ulozysz diete masa bedzie Ci samam leciala przy dobrym treningu dieta i wymiary tez... wiec narazie nie "wracaj: do kreatyny tylko pocwicz na sucho a efekty beda

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
dieta nie moze "nie skutkować" jak dieta nie skutkuje, to znaczy, że jest to zła dieta, i jeżeli nie skutkuje to juz na pewno odżywki nie poskutkują

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7050
Wez sie za miche :D

Zarty zartami zle ulozona dieta i tyle :)

Zmieniony przez - impi w dniu 2008-12-05 14:45:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co z tym?

Następny temat

co sądzicie o takim cyklu...

WHEY premium