SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"nienawiść do policji"

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29637

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
Nie no Kolesie mnie rozwalili tekstami

Chłopczyki : A jak dentysta źle wam plombę założy i ząb boli, i jeden transplantolog nielegalnie pobierze nerkę do przeszczepu - to wołacie, że lekarze do szmaty ??

W policji jest wielu d****i jak w każdym innym fachu, ale że swojego zdania nie macie to jedziecie tekstami. Ja to wy niewinni walczycie z policją by nam Polakom żyło się lepiej.

No chyba, że mieszkacie na wygwizdołkach. To może macie szeryfa co leczy kompleksy w i was molestuje.
W Krakowie policja jest w porządku (policja - instytucja, a nie każdy policjant).

Co innego Straż Wiejska. Ci to mają zryte berety, ale co im się dziwić jak premie mają za mandata.


Mistrzu, nie mówię o takiej sytuacji, bo tutaj to jest oczywiste. Ale powiedzmy stoi sobie 4 chłopaczków pod blokiem, gadają sobie normalnie, nikomu nie przeszkadzają, a ktoś zawsze musi zadzwonić po policję, ze hałasują itp.

No właśnie, tutaj to oczywiste. Jak ci zabiją bliską osobę, ukradną samochód, to wtedy grzecznie na posterunek do pana policjanta.
A, że hałasujecie?? To nie hałasujcie i dajcie żyć innym?A jeśli nie hałasujecie, to co ja ci poradze, że mieszkasz w otoczeniu ludzi, którzy dzwonią o byle ******łe, a policja musi jechać na akcje.

Spoko - wyrośniecie z tego. Wiem po sobie

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
osoby popierajace policje dla mnie sa slabe ;) jak sie cos dzieje placza i na psy ;)
Kiedys dostaniecie w******l o pieskow to zmienicie zdanie ;)


a teraz każdy frajer idzie na policję i jest bohaterem wśród patologicznego społeczeństwa


sorry ale dla mnie to wy przedstawiacie jakas patologie spoleczna, pracuje i place podatki wiec zycze sobie zeby w razie zagrozenia, kradziezy, wypadku, pobicia czy innego zdarzenia niezgodnego z prawem a zagrazajacego mojemu mieniu i bezpieczenstwu policja zapewnila mi pomoc
nie wiem z ktorej kurva strony ma to swiadczyc o mojej slabosci?

a to cale stop konfidentom brzmi teraz dla mnie jak gwara wiezienna


kwiatula - skoro ustawki hoolsow nadal sa gdzies poza stadionami to nazwijmy rzecz po imieniu - oni maja w dupie sport, druzyne i kibicowanie, chlopaki szukaja pretekstu zeby sie ponapier.dalac
wiec won ze stadionow gdzies do lasu, jak dla mnie moga tam sobie wszystkie zeby powybijac i polamac rece, szkoda mi tylko moich podatkow ktore ida na zakladanie gipsu i ratowanie w szpitalach takich kretynow...

w policji zapewne jest tez masa d****i, jak w kazdym zawodzie, ale jak slysze ze za niewinnosc kogos spalowali to niestety ciezko mi troche w to uwierzyc....


donpatric sog

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
Dzięki Ziemon. Dobry tekst, ale myślę, że do chłopaków to jeszcze nie dotrze.
Wszak testosteron jeszcze buzuje, swojego zdania się nie ma i ważny respect przed kolegami. A ciężko o respect jeśli nie ma się wybitnego umysłu, lub silnej osobowości i łatwiej zabłysnąć wystrzelając z palców radiowóz.
A nawet jak coś do nich dotrze to i tak się nie przyznają.
Wszak my konfidenci jesteśmy

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
W policji jest wielu d****i jak w każdym innym fachu, ale że swojego zdania nie macie to jedziecie tekstami. Ja to wy niewinni walczycie z policją by nam Polakom żyło się lepiej.

Ja swoje zdanie przedstawiłem i nie jadę jak na razie z żadnymi tekstami typu hwdp...

Co innego Straż Wiejska. Ci to mają zryte berety, ale co im się dziwić jak premie mają za mandata.

Akurat Straż Wiejską bym wykasował, gdyż nic pożytecznego nie robią, zaczepiają każdego o byle co i tylko przejadają nasze podatki.

A jeśli nie hałasujecie, to co ja ci poradze, że mieszkasz w otoczeniu ludzi, którzy dzwonią o byle ******łe, a policja musi jechać na akcje.

No właśnie to jest ten problem który nazwałem "patologiczny". Że niektórzy ludzie wzywają policję w każdym przypadku i myślą, ze są jakimiś bohaterami.

sorry ale dla mnie to wy przedstawiacie jakas patologie spoleczna, pracuje i place podatki wiec zycze sobie zeby w razie zagrozenia, kradziezy, wypadku, pobicia czy innego zdarzenia niezgodnego z prawem a zagrazajacego mojemu mieniu i bezpieczenstwu policja zapewnila mi pomocnie wiem z ktorej kurva strony ma to swiadczyc o mojej slabosci?

Mówię o sytuacji, kiedy np. jak już podałem przykład stoję kulturalnie, rozmawiam z kolegą a ktoś zamiast powiedzieć, żebyśmy poszli gdzieś indziej bo mu przeszkadzamy, dzwoni po policję.

a to cale stop konfidentom brzmi teraz dla mnie jak gwara wiezienna

Parę lat temu to było hasło bohaterskie... stop SB i te klimaty...

wiec won ze stadionow gdzies do lasu, jak dla mnie moga tam sobie wszystkie zeby powybijac i polamac rece, szkoda mi tylko moich podatkow ktore ida na zakladanie gipsu i ratowanie w szpitalach takich kretynow...

Też uważam, że wszystkie akcje powinny dziać się poza terenem stadionu.

w policji zapewne jest tez masa d****i, jak w kazdym zawodzie, ale jak slysze ze za niewinnosc kogos spalowali to niestety ciezko mi troche w to uwierzyc....

A uważasz, że nawet pałowanie winnego, mieści się w ramach prawo o godności człowieka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Luk-dziecko ile Ty masz lat?W moim poprzednim opisie zgadłem,że w przedziale 15-20 zapewne-tak,jak piszesz zawsze niedobra Policja atakuje "kibiców",nigdy nie było oczywiście przypadków by było na odwrót,nie nadawaj mi tu od konfidentów,a słaby to mam nawet w opisie i z wieku płakania dawno wyrosłem ,nawet chyba nie wiesz co to znaczy konfident,mam pełen szacunek do policjantów,z wyjątkami oczywiście i w miarę często z nimi współpracuję w ramach mojej pracy,pałą też dostałem w czasach ZOMO,kiedy Ty na chleb mówiłeś beb,albo jeszcze Cię na świecie nie było,szkoda,że nie miałeś styczności z ZOMO i Milicją,to byś porównał,jak teraz Policja niańczy i głaska gówniarzy,teraz mają przedszkole ,a nie spotkania z Policją.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
Akurat Straż Wiejską bym wykasował, gdyż nic pożytecznego nie robią, zaczepiają każdego o byle co i tylko przejadają nasze podatki.

Tzn straż musi być, bo wtedy policja by musiała wlepiać mandaty za złe parkowanie itd. Z tym, że nie powinni mieć premii od mandatów. A i zostanie Strażnikiem przyznam chlubne nie jest, bo to kojarzy mi się z kimś kto do policji sie nie dostał. Ale to jeszcze ujdzie. Chodzi mi o to , że trzeba się takim urodzić , jak np kanarem w autobusie. Muszą być bo nikt by nie kasował biletów i nadal jeździlibyśmy Ikarusami, ale nie znaczy, że każdy by został kanarem


No właśnie to jest ten problem który nazwałem "patologiczny". Że niektórzy ludzie wzywają policję w każdym przypadku i myślą, ze są jakimiś bohaterami.


A policja wykonuje tylko obowiazki jakie nakłada na nią prawo ( i dobrze). Czyli nie ona jest winna, a ludzie z bloku

Mówię o sytuacji, kiedy np. jak już podałem przykład stoję kulturalnie, rozmawiam z kolegą a ktoś zamiast powiedzieć, żebyśmy poszli gdzieś indziej bo mu przeszkadzamy, dzwoni po policję.

Tu się mylisz. Mieszkam dzisiaj w najfajnieszej wg mnie dzielnicy Krakowa - Nowej Hucie.
Ale lata temu, co jeszcze huta była złą sławą owiana, sam pamietam jak dziadki darły gardła z balkonów, żeby być ciszej. To jeśli dziadek był miły - to kończyło się na :
Dobra dziadzia idź się połóż , podgłośnij TV i zleszczenie śmiechem
Ale jeśli dziadek się zadarł, to było - Ty stary ****, zatkaj ***bo ci *****.
Tak więc nie przekonasz mnie, że prośba dziadzia z balkonu miła/agresywna, przekona standardowa grupę dzieciaków by poszła w inne miejsce lub była cicho!!

A uważasz, że nawet pałowanie winnego, mieści się w ramach prawo o godności człowieka?

Nikt by nie chciał być pałowany. Ale po pierwsze nie zdarza się to często. Dotyczy w 90% ludzi, którzy zrobili krzywdę innym.
Mój św pamięci kolega pokazał na obchodzie pani sedzinie faka, to przenieśli go do ostrego wiezienia. Pocwaniakowal do klawiszy - to dostal pałą.Coż zrobić, gdyby żył jak porządny obywatel to by nic nie było.Wielu znam takich.
Ale ze wszystkich których znam co nie maja problemu z prawem jakos nie slyszalem o biciu i tepieniu przez polcjie. Tez mialem z nimi nieprzyjemne sytuacje, Kontrola smaochodu o 1 w nocy , któr trwala godzina, gadka z kolesiami co laskawie nie wysiedli z radiowozu i mnie sprawdzali. Ale cóż, nie ma lekko ;)

A na koniec sentencja kolegi, który siedział i już nie żyje. Coś takiego mniej więcej " jak kradne coś z auta to jak mnie złapie jakiś kolo to tylko sie modle zeby zadzwonił na pały, bo byli tacy, ze spóscili mi ***** i kilka miesiecy sie nie ruszalem), wole isc na posterunek"

Tak, ze...luuuuzik

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
komentarz do filmu luki 22 z 11 strony sk****emu psu naj lepiej było by w celi za to z grypsującymi mówiąc psu mam na myśli ytaką k***e jak ten na filmie ale śię zbulwersowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
odnośnie tych filmików...

filmik nr 2.
Przedstawia prymitywne zachowanie policjanta,czy słuszne czy niesłuszne tego nie wiadomo bo nie widac co robili kibice w tym autokarze.

Policjant z filmiku nr 1 to nie policjant,to typowy pies. Nawet jeśli ktos tam rzucił mięchem w jego strone to nie upoważniało go to do pałowania kogo popadnie.
Zdecydowanie wina psa(bo tacy nie zasługują na to by nazywać ich policjantami)

Filmik nr 3. Na pewno nieodpowiednie zachowanie policji podczas eskorty tych kibiców,niepotrzebne pałowania,kopniaki przy wysiadaniu z pociągów...za to bym ich pociagnął do odpowiedzialnosci.
Natomiast na miejscu policji spacyfikowałbym tą burde na stadionie tak,że do tego baru później nie miałby już kto pójść.

Dla mnie zasada jest prosta. Jak jest burda i ktos zostaje w tłumie to przyzwala na to(tak jak by był uczestnikiem)i równiez bym takiego pałował,a jeśli ktoś stoi na boku,to policjant nie ma prawa go tknąć za to ze ma ten sam szalik co iluś tam kibiców z jego drużyny co się naparzało kilka metrów dalej.

Do ostatniego filmiku sie nie odniose bo ktoś wcześniej wspomniał że to podobno scenka grana a nie oryginalna...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 471
sam też chcę wstąpić do Policji i szczerze mam gdzieś co będą o mnie gadać, moich marzeń nikt nie ma prawa mi niszczyć i Ty też skoro się poczuwasz, żeby wstąpić do Policji to idź i olewaj te głupie i dziecinne hasła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Czyli nie ona jest winna, a ludzie z bloku

Nie mówiłem tutaj, że policja jest temu winna...

Tak więc nie przekonasz mnie, że prośba dziadzia z balkonu miła/agresywna, przekona standardowa grupę dzieciaków by poszła w inne miejsce lub była cicho!!

Zależy. Jak ktoś wyskakuje od razu z problemem to niech się nie dziwi, że wiązanka w jego stronę poleci... ale jakby spokojnie podszedł porozmawiaj to zapewne część grup by to przemyślała...

Dotyczy w 90% ludzi, którzy zrobili krzywdę innym.

To prawda, ale od karania jest sąd...

Kontrolasmaochodu o 1 w nocy , któr trwala godzina, gadka z kolesiami co laskawie nie wysiedli z radiowozu i mnie sprawdzali.

No właśnie ta inwigilacja jest najgorsza...

Dla mnie zasada jest prosta. Jak jest burda i ktos zostaje w tłumie to przyzwala na to(tak jak by był uczestnikiem)i równiez bym takiego pałował,a jeśli ktoś stoi na boku,to policjant nie ma prawa go tknąć za to ze ma ten sam szalik co iluś tam kibiców z jego drużyny co się naparzało kilka metrów dalej.

Tutaj się zgadzam...

sam też chcę wstąpić do Policji i szczerze mam gdzieś co będą o mnie gadać, moich marzeń nikt nie ma prawa mi niszczyć i Ty też skoro się poczuwasz, żeby wstąpić do Policji to idź i olewaj te głupie i dziecinne hasła.

pozdro... -.-
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nieposzlakowana opinia ?

Następny temat

Najlepszy polski system

WHEY premium